Melania Trumpová - životní příběh první dámy USA | Reflex.cz
nahoru

Matka, profesionální manželka i nahotinka z pánských časopisů. Seznamte se s první dámou USA Melanií Trumpovou

Martin Bartkovský9. listopadu 2016 • 14:05
Matka, profesionální manželka i nahotinka z pánských časopisů. Seznamte se s první dámou USA Melanií Trumpovou
foto: Koláž Reflex.cz

Je to jak z příběhu o Popelce. Dívka z malého města vyrazila do velkého světa, kde se do ní zamiloval bohatý princ. Pokud si tedy za Popelku dosadíme poměrně úspěšnou modelku Melanii Trumpovou a za prince miliardáře Donalda Trumpa, ze kterého se za dva měsíce stane nejmocnější politik světa. 

   

Její příběh se začal psát v roce 1970 v malé slovinské Sevnici narodila rodičům Knavsovým dcera Melanija. Otec se živil jako prodejce aut, matka byla módní návrhářkou. A to byl svět, jenž malé dívce z Jugoslávie učaroval. Po matčině vzoru opustila rodné sídliště a vydala se studovat návrhářství a architekturu na Lublaňskou univerzitu.

Melania Trumpová pracovala v USA načerno, píše AP
Tereza Stonišová 6. listopadu 2016 • 13:44

Melania Trumpová pracovala v USA načerno, píše AP

Už během studií se živila jako modelka a této práci se začala věnovat naplno v osmnácti. Podepsala profesionální smlouvu a panelové slovinské sídliště vyměnila za velké módní domy v Miláně a Paříži. Ten největší zlom však nastal v roce 1996, kdy odjela do New Yorku. O vysokou, půvabnou dívku z východní Evropy byl zájem, a tak se brzy objevila na titulních stránkách časopisů Vogue, Harper’s Bazaar, Vanity Fair, Self, Glamour, GQ, Elle a Sports Illustrated.

Když si brala Trumpa, Hillary byla u toho

Osudové setkání s Trumpem přišlo v roce 1998. Tehdy na sebe narazili na večírku a o rok později už Melania o vztahu s Donaldem hovořila v televizní talk show. Zasnoubení přišlo v roce 2004 a o rok později si řekli své ano v přepychovém Trumpově klubu Mar-A-Lago na floridské Palm Beach. Mezi významnými hosty a celebritami nechyběla ani poražená prezidentská kandidátka Hillary Clintonová s manželem a exprezidentem Billem.

Fašista, fanatička, kurva, lhář aneb Americké prezidentské volby
Miroslav Cvrček 26. srpna 2016 • 14:16

Fašista, fanatička, kurva, lhář aneb Americké prezidentské volby

V roce 2006 se jim narodil syn Barron William Trump. Zatímco pro Melanii to bylo první a zatím jediné dítě, pro Trumpa je to už pátý potomek. S první manželkou Ivanou má totiž Donalda, Ivanku a Erika. Z druhého manželství s herečkou Marlou Maplesovou má dceru Tiffany.

Nahé snímky neměly spatřit světlo světa

Po sňatku s Trumpem se Melania věnuje převážně roli profesionální manželky, která spočívá v tom, že svého manžela plně podporuje na veřejnosti i v médiích ve všem,  co dělá. V manhattanském mrakodrapu Trump Tower obývá vlastní patro a snaží se hlavně reprezentovat. Pár měsíců po svatbě se pokoušela stát moderátorkou v televizi ABC. V roce 2010 vytvořila vlastní kolekci šperků a hodinek, v roce 2013 zkoušela prorazit se sadou kosmetiky. Neúspěšně.

Murdochův deník druhý den otiskuje erotické fotky Trumpovy ženy

Modeling je jediná profese, v níž dokázala být Melania úspěšná. I když ve své době několikrát okupovala přední stránky časopisů, bezesporu největší popularitu jí zajistily až snímky odhalené během předvolební kampaně jejího muže. Nahé snímky z roku 1995, kdy se nechala nafotit pro zaniklý italský časopis Max Magazine. Na světlo světa je vytáhl až New York Post během letošního léta, a i když je Trumpovi příznivci hlasitě odsuzovali, na sociálních sítích se šířily rychlostí blesku. To je ale teď zapomenuto a Melania se připravuje na svoji dosud největší životní výzvu — roli první dámy. 

Chce být jako Jackie Kennedyová

Jaká to bude první dáma? Sama už na tuto otázku odpověděla. Už v roce 1999 se jí na to zeptal deník The New York Times, když se spekulovalo o Trumpově první kandidatuře. “Byla bych velmi tradicionalistická. Stejně jako Betty Fordová, nebo Jackie Kennedyová. Podporovala bych ho.”

A nutno přiznat, že se svého prohlášení zatím drží a manžela podporuje za všech okolností. Dokonce i v případech, kdy mu veřejnost vyčítala jeho hrubé chování k ženám. A stát po jeho boku bude i nadále a splňovat tak obraz dokonalé americké rodiny. Tedy za předpokladu, že dokonalá americká rodina znamená téměř 25 let věkového rozdílu mezi partnery, manžela, pro kterého je to už třetí sňatek, a čtyři nevlastní potomky.

VÍCE O NOVÉ PRVNÍ DÁMĚ USA SI PŘEČTĚTE ZDE >>>

VŠE O PREZIDENTSKÝCH VOLBÁCH V USA >>>

Miliony lidí získají práci a budeme nejlepší zemí na světě! Trumpův vítězný projev s…
Spojené státy americké mají 45. prezidenta, kterým se stal Donald Trump. Co přinese…

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,470
29,570
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější