nahoru

Murdochův deník druhý den otiskuje erotické fotky Trumpovy ženy

ČTK, ref1. srpna 2016 • 14:50
Murdochův deník druhý den otiskuje erotické fotky Trumpovy ženy
foto: Repro NY Post

Již druhý den v řadě se dnes objevila na titulní straně bulvárního deníku New York Post fotka nahé manželky republikánského prezidentského kandidáta Donalda Trumpa Melanie. Fotografie z dob, kdy se imigrantka ze Slovinska živila jako modelka, vyvolaly během vyostřené prezidentské kampaně rozporuplné reakce. Zatímco část veřejnosti je odmítá jako sexistické, podle Trumpova poradce nepředstavuje jejich zveřejnění žádný problém.

List patřící do portfolia mediálního magnáta Ruperta Murdocha dnes otiskl fotografii Melanie Trumpové, kterou nahou v posteli objímá švédská modelka Emma Erikssonová. O den dříve se na titulu objevila slovinská modelka prosta oděvu v lascivní póze s rukou v rozkroku. "Takto jste potenciální první dámu ještě nikdy neviděli!" láká podtitulek čtenáře na další údajně exkluzivní snímky.

Fotografie podle listu pocházejí z roku 1995, kdy se tehdy pětadvacetiletá modelka nechala pod jménem Melania K. vyfotit pro dnes již neexistující časopis Max Magazine.

Stovky Američanů na sociálních sítích otištění fotek vesměs odsuzují. Zatímco Trumpovi stoupenci v něm vidí snahu o poškození svého favorita, další je označují za nové dno už tak velmi urážlivé a drsné kampaně.

Herečka Eva Longoria odpověděla Trumpovi na hnusný útok: „Můj otec není znásilňovač,…

Trumpův poradce Jason Miller naproti tomu v neděli televizi CNN řekl, že se "kvůli těm fotkám není proč zlobit, je to krásná žena".

Murdochův newyorský deník již v průběhu republikánských primárek podpořil Trumpa jako nejlepšího prezidentského kandidáta, jehož označil za "hodně slibnou potenciální superstar, která dělá nováčkovské chyby". S Trumpem souzněla i Murdochova britská média, která se podobně jako newyorský miliardář vyslovila před červnovým referendem pro odchod Británie z EU.

VÍCE O PREZIDENTSKÝCH VOLBÁCH V USA NA REFLEX.CZ >>>

Clintonová, první prezidentka USA? Pozor na silácké chlapáky
Jana Bendová 27. července 2016 • 14:36

Clintonová, první prezidentka USA? Pozor na silácké chlapáky

Humorem proti hlouposti: Kolem hvězdy Donalda Trumpa vyrostla miniaturní zeď
Velká fotogalerie: Kdo jsou a co dělají děti Donalda Trumpa
Leila Chadalíková 20. července 2016 • 14:14

Velká fotogalerie: Kdo jsou a co dělají děti Donalda Trumpa

ČTK, ref
Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,900
22,940
29,840
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější