nahoru

Doležalo napsalo článek: Buďme genderově korektní!

Jiří X. Doležal 2. února 2017 • 18:30
Jířo X. Doležalo.
Jířo X. Doležalo.
• foto: 
Tomáš Tesař

Genderová propaganda dosahuje takové intenzity, že to připomíná sitcom. Diskuse o tom, zda je těhotná spíš žena, nebo je těhotný spíš člověk, ukazuje na totální prohnilost naší kultury. Jsme díky politické korektnosti odsouzeni k záhubě a nemá smysl klást odpor.

V oběžníku Britské zdravotnické asociace (BMA) se objevil návod, jak se genderově správně vyjadřovat směrem ke klientům. Nemá se říkat těhotná žena, ale těhotný člověk. Doslovně: „Velká většina lidí, kteří jsou těhotní, se cítí být ženami. Můžeme ale mezi ně zahrnout transsexuální muže. A to tak, že použijeme výraz těhotní lidé namísto nastávající matky.“

Míra demence tohoto prohlášení možná víc vynikne, když si vzpomeneme, že: Z jihu Islámský stát. Z východu Putin. Zevnitř katastrofický propad porodnosti v naší kultuře a vytváření neuvěřitelně nesmyslných pseudoproblémů, jež se pokoušíme řešit hlavně v momentech, kdy hoří, teče povodeň, nebo se alespoň ženou imigranti.

Úplně umělé pseudoproblémy, které taková „genderizace“ společnosti vede, je však možná dobrým důkazem faktu, že naše civilizace definitivně zdegenerovala, a její zánik je tudíž žádoucí. A že boj za genderovou nediskriminaci je jen jednou z dalších kapek, jež konec naší civilizace uspíší. A že to bude v pořádku, když vyhyneme. Proto jsme se v Reflexu dohodli, že alespoň já půjdu v britských šlépějích a budu se při psaní článků střežit toho, abych neurazil transsexuály.

Musím přiznat, že můj podpis musí každého transsexuála iritovat. Když se podepíšu Jiří X. Doležal — což je jednoznačně mužské jméno —, tak tím bolestně a neomaleně připomínám těm, co nemají sexuální identitu vyjasněnou, že jsou jiní, odlišní, či možná dokonce zavrženíhodní. Že se nad ně tím, jak svým jménem hulvátsky a okázale zdůrazňuji příslušnost k mužskému pohlaví, vyvyšuji.

Proto jsem dnes přistoupilo k tomu, že budu — do odvolání — psát své články ve středním rodě, a také se jsem se rozhodlo napsat dnešní text. Mimo jiné i proto, že jsem si myslelo, že tím totální kravskost britské novinky lépe vynikne. A doufám, že jsem se nespletlo.
Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

E15
Nejčtenější