Voliči SPD umírají na následky odznáčků SPD. Musíme na ně uvést varování, aby se neužívaly vnitřně, tvrdí Okamura | Reflex.cz
nahoru

Voliči SPD umírají na následky odznáčků SPD. Musíme na ně uvést varování, aby se neužívaly vnitřně, tvrdí Okamura

Dominik Landsman17. října 2018 • 10:50
Tomio Okamura
Tomio Okamura
• foto: 
Profimedia

Poměrně neobvyklý problém musí v těchto dnech řešit SPD, respektive Tomio Okamura. Odznáčky mohou být pro sympatizanty strany nebezpečné.

Ukázalo se totiž, že voliči SPD zacházejí s odznáčky neobezřetně, a je možné, že vůbec netuší, jak se odznáčky používají. Stalo se tak, že několik sympatizantů si připnulo odznáčky na holou hruď, načež krváceli. Jiní se odznáčky pokusili vypít.

Dost často se lidé pokouší použít odznáčky SPD jako peníze a snaží se je nastrkat do hracích automatů. Tím samozřejmě nejen že neuvedou automat do chodu, ale v mnoha případech daný hrací automat zničí. Zničením hracího automatu automaticky pro mnohé sympatizanty SPD končí možnost na jakýkoliv výdělek, a tak často končí na ulici bez peněz a prostředků.

Bílý krteček aneb Jak by vypadaly pohádky, kdyby vznikaly v dnešní korektní době

„Vím o tom. Je to veliký problém. Podcenili jsme to. Podle všeho je nutné vydat k odznáčkům manuál, jak se mají správně použít. Nemůžeme si dovolit přijít o další voliče. Jenom minulý týden zahynulo na Zlínsku dvacet našich voličů, kteří odznáčky snědli. To se nemělo stát. Takhle jsem to nezamýšlel. Odznáčky mají lidem přinášet radost. Mají se s nimi chlubit, sbírat je, vyměňovat si je mezi sebou, smát se nad nimi a pít u nich limonádu. Odznáčky nemají zabíjet,“ tesknil Tomio Okamura, kterého situace kolem odznáčků SPD více než trápí.

„Je velmi nebezpečné, aby tito lidé vlastnili cokoliv ostrého,“ vysvětloval odborník na bezpečnost Antonín Sláma, který tím myslel zřejmě onen zavírací špendlík na odznáčku. Onen špendlík je bezesporu největším zabijákem. Ačkoli jsou hlášeny případy, kdy se několik občanů pořezalo o zaoblenou hranu samotného odznáčku, samotný špendlík je mnohem nebezpečnější.

Miloš Zeman udělí státní vyznamenání Jaromíru Soukupovi za mimořádný přínos pro moderování

„Ti lidé vůbec netuší, že si špendlík z odznáčku nemají zapíchávat do těla. Výrobek přichází bez návodu, a tak může být pro své uživatele nebezpečný. Jak mají ti lidé vědět, že se odznáček nemá strkat do elektrické zásuvky? Že se nemá jíst? Že se nemá šňupat? Tady naprosto selhala prozřetelnost a SPD neskutečně celou situaci podcenila,“ nepřímo obvinil Antonín Sláma SPD z nedbalosti.

„Můj muž se zadusil odznáčkem SPD ve spaní, ale já budu pana Okamuru volit dát. To se může stát, že se člověk zadusí odznáčkem SPD ve spaní. Dokonce se to stává často. Na Facebooku je celá skupina s názvem: „Vdovy, jejichž muži se zadusili ve spánku odznáčkem SPD.“ Je nás tam hodně a vzájemně se podporujeme. V žádném případě neviníme pana Okamuru. My ho budeme volit i nadále. On zastaví islám a Evropskou unii. Nikdo jiný to nedokáže. Pár mužů udušených odznáčky SPD je jen malá oběť,“ zamáčkla vlasteneckou slzu paní Jaromíra, jedna z mnoha pozůstalých, které odznáčky SPD připravily o milovanou osobu.

Babišovi po Praze sebrali i Brno. „Je to kampaň,“ tvrdí a s platností od prvního…

„K odznáčkům s okamžitou platností budeme dávat i návod k použití. Krveprolití musí přestat. My našim voličům nasloucháme, a když slyšíme, jak se dusí našimi odznáčky, přispěcháme a vysvětlíme jim, že odznáčky se nepapají,“ uzavřel celou aféru Tomio Okamura, který věří, že manuálem se podaří zachránit spoustu lidských životů.

Vypadá to, že krize je zažehnána a sympatizanti SPD dostanou poučení, jak s odznáčky zacházet. Nakonec všechno dobře dopadlo. Ostatně jako vždycky.

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Realitou ale je, že v důsledku klimatických změn může celosvětově vzrůst cena piva.

Co by se stalo, kdybychom přijali 50 syrských sirotků?
Dominik Landsman 18. září 2018 • 13:56

Co by se stalo, kdybychom přijali 50 syrských sirotků?

Stuchlík v Praze neuspěl. Těch 130 mega na kampaň si odpracuje na Čapím hnízdě, vzkázal…

Dominik LandsmanVybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Šarlatán prodával lék složený z vody za 500 korun. JXD i s kamerou vyhodil za čtyři minuty
PREMIUM X Karel Steigerwald: Rok 1969, druhý rok hanby, vrcholil srpnem
PREMIUM X Srpen 1968 a 1969: Fotograf a režisér Josef Ráž vzpomíná na chvíle, kdy šli Češi proti Čechům
PREMIUM X Evangelium podle Mansona: Pologramotný vůdce sekty, vrah, co nezabíjel, a miláček popkultury
PREMIUM X Proč miluju Dalmácii aneb Malé vyznání velkého českého dovolenkáře středního věku

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější