nahoru

Miloš Zeman udělí státní vyznamenání Jaromíru Soukupovi za mimořádný přínos pro moderování

Dominik Landsman 15. října 2018 • 08:30
Prezident Miloš Zeman (vlevo) a televizní šéf a moderátor Jaromír Soukup - ilustrační snímek
Prezident Miloš Zeman (vlevo) a televizní šéf a moderátor Jaromír Soukup - ilustrační snímek
• foto: 
Reprofoto TV Barrandov

Celou společností ještě rezonuje skutečnost, že Miloš Zeman hodlá udělit státní vyznamenání Michalu Davidovi, a hned tu je další nominovaný, který může vzbuzovat rozpaky.

Majitel TV Barrandov a nejvytíženější český moderátor Jaromír Soukup se tak připojí po bok uměleckých a profesních velikánů, jako je Zdeněk Troška nebo Daniel Hůlka.

„Je to pro mě veliká čest. Už jsem v to ani nedoufal. Jsem rád, že si pan prezident všimnul mého velkého nasazení a toho, že dělám Českou republiku lepším místem,“ prozradil Jaromír Soukup během natáčení svého nového pořadu „Intimnosti Jaromíra Soukupa“, ve kterém představuje divákům své spodní prádlo a občas přičichne k cizímu spodnímu prádlu.

Stejně jako u Michala Davida, i vyznamenání Jaromíra Soukupa rozděluje společnost. Jedni mu to přejí a tvrdí, že už bylo načase, druzí za tím vidí podbízení ze strany Miloše Zemana a pochybují o moderátorských kvalitách Jaromíra Soukupa.

„Je to čistá závist. Nic jiného. Jaromír Soukup je profesionál a skvělý moderátor. Minulý rok na mistroství Evropy v moderování obsadil páté místo, takže nemusí nikomu nic dokazovat,“ vysvětloval Miloš Zeman v pořadu „Týden s prezidentem a Jaromírem Soukupem“, který moderuje Jaromír Soukup.

„Je potřeba zohlednit to, že pan Soukup přináší radost spoustě lidem. A to je hlavní. Ta radost. Za tu radost ho s radostí ocením,“ usmál se lišácky Miloš Zeman a s vědomím, že udělal šprýmovní slovní hříčku, se mu nadšením chvělo hudradlo.

Prezident Miloš Zeman si z kritiky samozřejmě nic nedělá a tvrdí, že udílení státních vyznamenání je čistě v rukou prezidenta republiky, a pokud se někomu nelíbí, komu státní vyznamenání předává, tak ať se stane prezidentem a předává si vyznamenání, komu chce.

„Pan Soukup je hodný člověk. Je to skvělý moderátor a vyznamenání si zaslouží. My mu fandíme. Ostatně fandíme i panu prezidentovi Miloši Zemanovi. Je to náš největší žijící Čech a chrání celou naši republiku,“ tvrdila paní Eva, která byla ve skutečnosti Jiří Ovčáček v převleku za ženu, protože on tohle dělá. Převléká se za náhodné lidi, vyhledává reportéry a posléze jim jako člověk z lidu vychvaluje rozhodnutí Miloše Zemana.

Skutečný seznam vyznamenaných najdete ZDE >>>

Těžko říci, zda je Jaromír Soukup natolik kvalitní a zasloužilý moderátor, že je hoden státního vyznamenání. Pravděpodobně ne. Nicméně nějakou cenu za mimořádný přínos pro moderování si jistě zaslouží. Jaký jiný moderátor je v takovém zápřahu jako on? Jen se podívejte, co všechno musí odmoderovat:

- Takhle tu žijeme

- Jaromír Soukup LIVE

- Týden podle Jaromíra Soukupa

- Duel Jaromíra Soukupa

- Kauzy Jaromíra Soukupa

- Jak dopadly Kauzy Jaromíra Soukupa

- Kde je konec kauz z Jak dopadly Kauzy Jaromíra Soukupa

- Aréna Jaromíra Soukupa

- Instinkty Jaromíra Soukupa

- Týden s prezidentem

- Intimnosti Jaromíra Soukupa

- Snídaně Jaromíra Soukupa

- Svačina Jaromíra Soukupa

- Jaromír Soukup uvádí Jaromíra Soukupa

A to se ještě připravuje Receptář Jaromíra Soukupa a Tvoje tvář je Jaromír Soukup. Ten člověk je opravdový profesionál a už za ten neuvěřitelný počet odmoderovaných pořadů si jistě od Zemana nějaký ten metál zaslouží.

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Realitou naproti tomu jsou výsledky víkendových voleb do Senátu.

Dominik Landsman
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.