nahoru

Prodej prestižních hotelů ve Františkových Lázních

-red- 20. června 2022 • 11:10
Prodej prestižních hotelů ve Františkových Lázních
foto: Prokonzulta.cz

Čekáte na skvělou investiční příležitost? Investujte do tří špičkových a oblíbených lázeňských domů v historickém centru Františkových Lázní.

Právě teď máte skvělou příležitost přihlásit se do výběrového řízení na prodej obchodního závodu Františkovy Lázně SAVOY a.s. včetně komplexu tří historických lázeňských hotelů SAVOY, GOETHE a OTAVA. Vsaďte na odvětví, které má ohromný potenciál – na reality a zavedené lázeňské hotely s vynikajícími službami.

Proč investovat v roce 2022 právě do nemovitostí? Chrání hodnotu peněz před inflací po celá desetiletí, jsou stabilním příjmem a jednou z nejbezpečnějších investic vůbec. Spolehněte se při tom na nás. Na PROKONZULTU – profesionála s důvěryhodnou historií i pověstí.

Součástí výběrového řízení je komplex tří oblíbených lázeňských hotelů SAVOY, GOETHE a OTAVA. Společnou mají úžasnou polohu a špičkové služby.

Všechny nezbytné informace najdete na www.prokonzulta.cz >>>

Lázeňský hotel SAVOY**** je ikonou a jedním z prvních tradičních lázeňských hotelů v centru Františkových Lázní. V atraktivní podobě nabízí vše, co si představujete pod slovy rekreace, relaxace, wellnes a léčebné pobyty. Velkou výhodou je rychlá a snadná dostupnost pro klientelu z Prahy a Německa. Všechny služby mají vynikající úroveň. Včetně rehabilitačního bazénu a sauny jsou pod jednou střechou a využívají výhradně místní přírodní zdroj – minerální pramen Stanislav přímo v hotelu. To vše umocněno komfortně zařízenými 53 jedno a 35 dvoulůžkovými pokoji a 5 apartmá.

Lázeňský dům Goethe*** stojí na nejstarší lázeňské třídě v historickém centru kousek od populární sochy Františka a kolonád s léčivými prameny. Je přímo propojený s hotelem SAVOY****, což je pro klienty maximálně pohodlné. Nabízí bohatý výběr léčebných oddělení a procedur s výhradním využitím místních přírodních léčivých zdrojů. Všech 40 jedno a 44 dvojlůžkových pokojů je pohodlně zařízených včetně televize. Některé mají balkon.

Lázeňský hotel Otava** je pouhých pár kroků od vedlejšího Lázeňského domu Goethe***, jehož služby včetně lékařských hosté využívají. Primárně nabízí cenově výhodné pobyty ve 43 dvou a 5 jednolůžkových pokojích.

-red-


Klíčová slova: prodej, hotel, Františkovy LázněDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.