nahoru

Záchod na schodišti a prase v obýváku aneb V čem všem se dá bydlet

pos 6. března 2019 • 15:50
Záchod na schodišti a prase v obýváku aneb V čem všem se dá bydlet
foto: terriblerealestateagentphotos.com

Jak vypadá vaše vysněné bydlení? Radši byste idylický domek někde na venkově, nebo luxusní byt v centru města? Zatímco lidé přemýšlí o co nejlepším a v mnoha případech i cenově dostupném bydlení, realitní agenti se snaží prodat cokoliv. Blog Terrible Real Estate Agent shromáždil nejkurióznější snímky nemovitostí z jejich nabídek po celém světě. Výsledek se pohybuje mezi hororem a komedií, ale určitě stojí za to jej vidět.

Většina realitních agentů se při prodeji nemovitosti snaží o její co nejpohlednější zobrazení ve své nabídce. Správné světlo, pečlivé rozmístění nábytku a dekorací pak dává domu či bytu nálepku toho nejlepšího a nejútulnějšího bydlení. Drobné vady pak fotografie nezobrazuje a zájemce si jich často ani nevšimne při osobní prohlídce.

Následující snímky, které jsou posbírány z nabídek realitek po celém světě, ale ukazují, že se najdou výjimky potvrzující výše zmíněné pravidlo. Fakt, že některé nemovitosti jsou zchátralé, se dá při slušné ceně ještě opomenout, nový majitel zajisté počítá s případnou rekonstrukcí. Na druhé straně je spousta objektů zjevně používána, a dokonce na snímcích vypadá poměrně nově.

Rozum tak zůstává stát nad některými „dekoracemi“ a vyvstávají otázky, jako například zdali je dotyčná nemovitost prodávaná i s tím vepříkem, který se válí v obýváku. Záchod na odpočívadle schodiště je nějaký trend v bydlení? Ta nádrž s vodou na zahradě je bazén, nebo výběh pro kachny?

pos
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.