Opilá žena souložila u železnice, vlak jí uťal hlavu | Reflex.cz
nahoru

Opilá žena souložila u železnice, vlak jí uťal hlavu

Tereza Stonišová16. července 2016 • 09:00
Opilá žena souložila u železnice, vlak jí uťal hlavu
foto: Google Maps

V odhlehlém ruské republice Burjatsko v sibiřské oblasti se včera odpoledne odehrála tragédie: opilá žena souložila v těsné blízkosti tratě Transsibiřské magistrály. Nevhodně zvolené místo ji stálo život - přijíždějící vlak, který žena ještě stihla zahlédnout, ji připravil o hlavu.

Muži se jako zázrakem nic nestalo. Událost popsala místním médiím žena, která události z dálky přihlížela. Ta také zavolala záchranku, která však již ženě nedokázala pomoci. Událost se odehrála ve zcela odhlehlém regionu, ležícím přes 5 tisíc kilometrů východním směrem od Moskvy.

 

Ukrajina provokuje, Moskevskou třídu přejmenovala na Banderovu. Kdo byl vlastně Stepan…

“Kdyby se nehýbala, nemuselo se to stát,” uvedla pro místní média svědkyně. Podle jejích slov, které citovaly i například britské Timesy, se žena v inkriminovaný okamžik pohnula a zavrávorala, a tím pádem ji vlak usmrtil.

 

Pomník KGB se podařilo zbourat až na čtvrtý pokus. Náhoda?

Přestože se jedná o odlehlé a nijak známé místo, podobná událost se zde již jednou stala. Deník Times upozornil na událost, která se stala jen před 4 dny. Tehdy se snažila čtyřiadvacetiletá žena se svým rok a půl starým dítětem trať přejít, ovšem zrovna ve chvíli, kdy tratí projížděl vlak. Oba na místě zahynuli.

Místo neštěstíMísto neštěstí
 

 

 

 

Tereza Stonišová


Klíčová slova: Rusko, sibiř, nehoda, neštěstí, sex, vlakDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,690
23,050
29,730
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější