Feťák horší alkoholika? | Reflex.cz
nahoru

Feťák horší alkoholika?

Jiří X. Doležal26. září 2010 • 11:21
SPOZ billboard
SPOZ billboard
• foto: 
Reflex.cz

Nulová tolerance feťákům, hlásá na volebních billboardech pan Šlouf ze Strany přátel Miloše Becherovky Zemana. Fakt cool.

 

Je dobře známo, že největší nepřátelství mezi lidmi pramení z narcismu malých rozdílů. Předvolební kampaň jednoho z kandidátů strany Miloše Becherovky Zemana, Miroslava Šloufa, zdobí heslo Nulová tolerance feťákům. Přitom když byl Miloš Zeman u lizu, říkalo se becherovce vládní likér, a hned celá řada vystoupení tohoto veselého politika ukazuje, že byl při svých prohlášeních namol.

 

Křišťálová Lupa
Alkoholici - na alkoholu závislí - však právě z důvodů narcismu malého rozdílu hluboce pohrdají uživateli heroinu a pervitinu, takzvanými feťáky. Přitom z hlediska rizikovosti a hrozby pádu do závislosti není mezi heroinem, alkoholem a pervitinem žádný velký rozdíl. Přesto se reprezentant strany opilce Zemana Šlouf ohání ve volbách hesly proti feťákům a dělí národ na my slušní opilí versus oni špatní zfetovaní.

 

Takže když Šloufův billboard někde uvidíte, doplňte si za jeho hesla proti narkomanům ještě výkřik Chlastu zdar!Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější