nahoru

Feťák horší alkoholika?

Jiří X. Doležal26. září 2010 • 11:21
SPOZ billboard
SPOZ billboard
• foto: 
Reflex.cz

Nulová tolerance feťákům, hlásá na volebních billboardech pan Šlouf ze Strany přátel Miloše Becherovky Zemana. Fakt cool.

 

Je dobře známo, že největší nepřátelství mezi lidmi pramení z narcismu malých rozdílů. Předvolební kampaň jednoho z kandidátů strany Miloše Becherovky Zemana, Miroslava Šloufa, zdobí heslo Nulová tolerance feťákům. Přitom když byl Miloš Zeman u lizu, říkalo se becherovce vládní likér, a hned celá řada vystoupení tohoto veselého politika ukazuje, že byl při svých prohlášeních namol.

 

Alkoholici - na alkoholu závislí - však právě z důvodů narcismu malého rozdílu hluboce pohrdají uživateli heroinu a pervitinu, takzvanými feťáky. Přitom z hlediska rizikovosti a hrozby pádu do závislosti není mezi heroinem, alkoholem a pervitinem žádný velký rozdíl. Přesto se reprezentant strany opilce Zemana Šlouf ohání ve volbách hesly proti feťákům a dělí národ na my slušní opilí versus oni špatní zfetovaní.

 

Takže když Šloufův billboard někde uvidíte, doplňte si za jeho hesla proti narkomanům ještě výkřik Chlastu zdar!Diskuse ke článku