Genderové šílenství: Anglické školy povolily pětiletým klukům uniformy se sukní | Reflex.cz
nahoru

Genderové šílenství: Anglické školy povolily pětiletým klukům uniformy se sukní

bar14. června 2016 • 12:59
Genderové šílenství: Anglické školy povolily pětiletým klukům uniformy se sukní
foto: KEN (CC BY-SA 3.0)

Britská vláda pokročila v genderovém blouznění tak daleko, jako snad nikdo na celém světě. Osmdesát státních škol, z toho polovina základních, zavádí „genderově neutrální“ školní uniformy. Kluci budou moci chodit v sukýnkách a holky v kalhotách. A týká se to dokonce i velmi malých dětí. V Anglii se totiž chodí do základní školy od pěti let.

Vybrané školy i vláda považují rozhodnutí za „přínosné“. Sukně či kalhoty se v rámci školních uniforem budou prostě nosit bez ohledu na pohlaví, informoval nedělník The Sunday Times.

Chcete změnit pohlaví? V Indii to vyjde levněji
ČTK 17. května 2016 • 16:52

Chcete změnit pohlaví? V Indii to vyjde levněji

Zda má podobný postup „navádět“ děti k tomu, aby se už v malém věku rozhodovaly pro budoucí změnu pohlaví, není jasné. Postup ale vznikl po nátlaku různých aktivistických skupin, které tvrdily, že školy diskriminují lesby, gaye, bisexuály a transsexuály. Které třeba šestileté lesby a homosexuály kdo diskriminuje, na to už nikdo nedokázal odpovědět, protože samozřejmě nic takového neexistuje. Prý to je obecný problém školství. Proč se má nová úprava týkat i škol základních, nikdo neví.

Anglická křesťanská sdružení oponují, že malé děti nemají být zatahovány do podobných praktik a půtek.

Občas jsem žena, občas muž. Ale manželství mi funguje, tvrdí britský spisovatel

V nových předpisech se přitom objevila i zcela konkrétní pravidla. Kluci mohou nosit šedou nebo černou sukni a holčičky zase šedé a černé kalhoty. Cílem je údajně „podporovat právo každého dítěte, aby vyjádřilo svoji osobnost podle toho, jak se cítí“.

Mnoho rodičů to ovšem považuje za neslýchaný zásah státu do práv rodiny. Jenže ministerstvo školství na podporu akce dokonce přidělilo dotace.

To, že se občas i malí kluci převlékají do holčičích šatů, je běžné, ovšem aby jim škola začala vysvětlovat, že se možná jedná o změnu pohlaví, je podle mnoha rodičů i organizací bláznivé.

Facebook diskriminuje onanisty a androgyny!
Jiří X. Doležal 29. února 2016 • 23:41

Facebook diskriminuje onanisty a androgyny!

bar
Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,650
22,540
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější