Facebook diskriminuje onanisty a androgyny! | Reflex.cz
nahoru

Facebook diskriminuje onanisty a androgyny!

Jiří X. Doležal1. března 2016 • 08:00
Tohle je žena. Aspoň to tak stojí na jeho facebooku.
Tohle je žena. Aspoň to tak stojí na jeho facebooku.
• foto: 
Facebook Conchity Wursta. Nebo Wurstové

Čtenář nás upozornil na zajímavý fenomén, který smrdí sexuální diskriminací. Když si volíte typ vztahu s nějakou osobou na Facebooku, můžete sami zjistit, že tato sociální síť diskriminuje onanisty!

Nejsem si jist, zda na věc můj informátor přišel proto, že se o něco podobného vážně pokoušel, nebo zda se nudil u počítače, klikal, a přišel na něco veselého. Já jsem jeho postup podrobně přezkoumal, vyzkoušel a mohu potvrdit: Facebook diskriminuje onanisty. Jeho nastavení neumožňuje, abyste si vyznačil, že jste ve vztahu či dokonce v manželství sám se sebou.

Putin má pop-zvězdu Mashanu. Zemanovi na zahraniční politiku doporučujeme Tomáše…

Naprosto mne to rozhořčilo. Mark Zuckerberg se tváří jako svatoušek, hraje si na politicou korektnost, slibuje, jak zatočí s xenofobními projevy na Facebooku, ale před vlastním prahem rozhodně nemá čisto. Onanismus není žádná deviace, je to podobně jako homosexualita prostě orientace, „gusto“, a přesto Facebook neumožňuje šťastnému a spokojenému onanistovi, aby označil, jak je ve vztahu sám se sebou.

Pátral jsem v nastavení Facebooku hlouběji a došel k závěru, že nejde jen o diskriminaci onanistů, ale i o ignorování osob s problematickou pohlavní identitou. Když máte volit pohlaví, nabídne vám menu jen dvě možnosti - žena, nebo muž. A to je v 21. století opravdu málo. Především jde o diskriminaci lidí s fluidním pohlavím, kteří se cítí mužem nebo ženou podle toho, jak se zrovna vyspali. Pro ně sice existuje možnost měnit si každý den nastavení na Facebooku, ale to by bylo tak pracné, že i tam cítím diskriminaci. Ještě těžší to na Facebooku mají lidé s neujasněnou pohlavní identitou, protože možnost zvolit obě pohlaví najednou neexistuje.

Takže prosím: Nevěřte Zuckerbergovi jeho politickou korektnost! Stran onanie a genderové neujasněnosti má šovinistické a sexistické názory jak z padesátých let minulého století!

Co chce vlastně Mark Zuckerberg dělat se vší tou virtuální realitou?Klíčová slova: jxd, facebook, transgender, Gender


Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Zelený Raoul: Zeman zničil Nečase, Sobotku, Hamáčka... Teď je na řadě kůrovec!
PREMIUM X JXD: Tachyonová komora funguje! Kouřím o cigaretu méně!
PREMIUM X Jako kůl v plotě: Vystoupení, které vstoupilo do dějin české politiky. Znamenalo začátek konce komunismu
PREMIUM X Dobytí Měsíce: Kdo stál v pozadí? Geniální mladá ajťačka a Hitlerovi inženýři
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Proč premiér Babiš přistoupil na vedoucí úlohu prezidenta v politickém systému země

Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější