nahoru

Pán Bůh s námi! Stáhněte si ministra Prymulu na obláčku zdarma jako plakát Reflexu

Martin Bartkovský 1. října 2020 • 06:30
Pán Bůh s námi! Stáhněte si ministra Prymulu na obláčku zdarma jako plakát Reflexu
foto: Jan Ignác Říha

Jste majitelem restaurace, učitel nebo jen pracující rodič, který přemýšlí, co udělá doma s vytrasovaným dítětem? Nebo někdo jiný, koho se pandemie covidu dotýká natolik, že s hrůzou sleduje každou vládní tiskovku s obavou, co se zavře příště? Pak tu pro vás máme malé rozptýlení a snad i rozveselení. Stáhněte si plakát s ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou. Uvidíte, že vám zvedne náladu!

Plukovníka Prymulu se státním vyznamenáním a v trenkách na nebeském obláčku doplňuje kočička. Protože v nebi se zřejmě špatně dodržují rozestupy, je malé zvířátko povinně vybaveno rouškou. Koláž pochází z dílny dvorního grafika Reflexu Jana Ignáce Říhy, jehož dílo můžete obdivovat na obálkách Reflexu už několik let.

Prymulu ve vyšším rozlišení ve formátu PDF stáhnete ZDE >>>

Ministr Roman Prymula se objevil na obálce Reflexu číslo 39, který je stále k dostání na webu ikiosek.cz. Tehdy měla koláž podtitul: Vládní estráda pokračuje, superstar Vojtěcha střídá plukovník Prymula. Česko si bere na povel Zemanův muž.

Obrázek si můžete stáhnout i v JPG přímo zde:

Roman Prymula od Jana Ignáce Říhy Roman Prymula od Jana Ignáce ŘíhyFoto Jan Ignác Říha

Na další koláže Jana Ignáce Říhy se podívejte do naší fotogalerie:

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.