Quidův palec nahoru: Ženy vpřed! | Reflex.cz
nahoru
Video
Quidův palec nahoru

Quidův palec nahoru: Ženy vpřed!

Quido MC29. března 2016 • 18:04
Quidův palec nahoru VII
• video: 
Quido MC

Quido MC pro Reflex.cz sleduje ostřížím zrakem dění na YouTube a vybírá z něj ty počiny. A protože byly Velikonoce, jednotícím tématem videí posledního týdne jsou: ženy.

Založení rodiny není jen hlavní strategií lidstva, jak přežít, ale i cíl hry Sims 4, kterou společně hrají Anička a Pedro. Zajímavý paradox – lidé z reálného života hrají hru o reálném životě a u toho si povídají o reálném životě. Jen zorientovat se v tom, co se děje ve kterém světě (reálném/fiktivním), může být místy dost obtížné.

Quidův palec nahoru: O povrchnosti, upřímnosti a neodolatelné potřebě objímat své kolegy

AtiShow se vypravuje do Kladna na Cinetube, kde, jak se ukazuje, nemá nouzi o fanynky. Zatímco některé se spokojují s pasivnější formou vyjádření podpory svému idolu, jiné neváhají převzít iniciativu a dokonce tak trochu Atimu jeho vlog „osquatovat“.

Že jsou ženy připravené na všechno, zjišťuje i Fatty. Se svou přítelkyní Sárou vede vcelku banální a neškodnou konverzaci na téma, jaké ojeté auto si pořídí. Lehce provokativně do ní propašuje otázku, co by s autem udělali, kdyby se rozešli. A z odpovědi je v šoku. Inu neptej se, když nejsi připravený přijmout odpověď, že.
„Chcete-li chápat své děti, musíte znát jejich idoly.“ Quido MC zvedá palec pro novou …


Hodné holky na výletě. Tak by se dalo nazvat video A Cut of Style. U všeho, co holky během svého pobytu v Tatrách dělají, jsou vždy až neskutečně usměvavé, slušné, upravené a pozitivní. Video by mohlo z fleku sloužit jako instruktáž, jak se děti mají chovat, aby do puntíku naplnily ty nejvysněnější
představy svých rodičů. Tedy nejspíš trochu konzervativních rodičů.

Dalším videm je skeč parodující téma nevěra. V hlavní roli Valda a blonďatá paruka. Datel a Kačka zase reagují na otázky, které jim píší jejich fanoušci – někdy upřímně, někdy vtipně. Upřímná (ale už ne vtipná) je i jejich reklama na jistý notebook.         
Quidův palec nahoru a hledání smyslu: Je youtuberská scéna hodna pozornosti dospělého …

Vítězem minulého týdne je v Quidových očích vlog Veef. Jde vlastně o  travel challenge. Pár vlogerek si vzájemně vybere destinace, kam mají vyrazit. V případě Weef padá volba na národní park Arrábida v Portugalsku. Zdařilé video po vizuální stránce, umně sestříhané a s pěknou hudbou přesvědčivě vzbuzuje chuť se zvednout a na dané místo vyrazit. A vzkazuje jednu důležitou věc: často platí, že míň věcí, více zážitků!

Všechna videa:Klíčová slova: video, quido mc, YouTube


Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Edmund Hillary: Včelař z Nového Zélandu, který jako první zdolal Mount Everest
PREMIUM X Chyba mohla nastat kdykoliv, vzpomíná Jan Kolář na komentování přistání Apolla 11 na Měsíci
PREMIUM X Karel Zich: Český Elvis Presley, jehož zářnou kariéru předčasně ukončila smrt
PREMIUM X Situace Andreje Babiše: Co může premiér ve svém trestním stíhání použít jako záchrannou brzdu
PREMIUM X Zelený Raoul: Zeman zničil Nečase, Sobotku, Hamáčka... Teď je na řadě kůrovec!

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější