Skrytá kamera zachytila obtěžování ženy v rušných ulicích New Yorku | Reflex.cz
nahoru

Skrytá kamera zachytila obtěžování ženy v rušných ulicích New Yorku

čip3. listopadu 2014 • 11:00
New York
New York
• foto: 
YouTube.com

Každá žena při chůzi po ulici minimálně jednou v životě zažila nepříjemné pohvizdování, mlaskání a v horším případě i nemístně oplzlé hlášky, které většinou pocházejí z úst dělníků nebo jednodušších mužů.

Stává se to ve chvílích, kdy je žena hezky, nebo trochu odvážněji oblečená, když má větší prsa, oči nebo zadek, dlouhé rozpuštěné vlasy, je namalovaná, nosí boty na vysokém podpatku, sukni nebo upnuté kalhoty. Dokonce ani vytahané tepláky (například při běhu) pohvizdovače neodradí.

Důkazem je video, které v ulicích New Yorku natočila pomocí skryté kamery tato mladá žena. Během desetihodinové procházky ji oslovilo nejméně 100 můžu a dalších několik stovek na ní hvízdalo, nebo pokřikovalo. A to na sobě neměla ani sukni, ani boty na vysokém podpatku, ani tričko s výstřihem a ani nebyla nijak výrazně namalovaná. Naopak se oblékla celá do černého, aby na sebe poutala co nejméně pozornosti.

 

čip

Volby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,780
23,030
29,220
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější