nahoru

Horší než Bude hůř...

Jiří X. Doležal1. února 2008 • 00:10
Horší než Bude hůř...

V době internetu, demokratické dostupnosti a láce záznamových zařízení a existence youtube.com je sebelepší umělecké dílo brzy beznadějně překonáno. Svatba Jiřího Káry není uměleckým dokumentem, je to home video nejvyšších uměleckých a dokumentaristických kvalit.


Film ...a bude hůř byl, při vší své syrovosti, promítání v hospodách, drsnosti a nehezkosti přece jen licencí, filmem. To, co nám přináší reality youtube.com, už licencí není. Je to neuvěřitelně drsný nehraný dokument o tom, kam to hlavní hrdinové filmu ...a bude hůř - když nehráli - v realitě dotáhli.


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější