nahoru

HELP! HELP! HELP!

Jiří X. Doležal26. února 2004 • 00:33

Nemáte, prosím, někdo nějaký nápad? Já bohužel ne! Když mi přijde email jako tento (samozřejmě s podpisem a adresou, kterou nezveřejňuji), opravdu nevím, co dělat. Že je pragmatická drogová politika optimální, dosahují čísla z České republiky (léta se u nás nezvyšuje počet problémových konzumentů). Že je slovenská válka proti trávě nesmyslná, víme všichni. Přesto je mi toho chlapíka líto:


Zdravim, pisem Vam zo Slovenska, sere ma ze som sa nechal chytit pri fajceni pred krcmou. Zrazu tam boli policajti, ma zobrali a ostatok uz asi poznate. Mal som asi gram. Samozrejme ze som nic nepredaval ani nic podobne proste sme vysli pred krcmu ze pofajcime. Mam 25, mam pracu, platim dane, mam frajerku nekradnem, nikoho nevrazdim ale situacia je taka ze mi hrozi basa. Chcem sa Vas opytat, urcite poznate vela ludi aj na Slovensku ci mi viete poradit niekoho konkretneho (zdruzenie alebo pravnika) kto by mi vedel poradit co s tym. Nerad by som platil nejakeho pravnika ktoreho to nezaujima a chce len prachy. Dufam ze neotravujem ale ste mi pripadal ako najinformovanejsi a jediny kto mi moze pomoct. Zdravim.
Podíval jsem se po slovenském Internetu. 23 nájdených odkazov v katalógu Zoznam nabídlo "autentické príbehy z plánovanej publikácie a série článkov Americká a slovenská drogová vojna". Jinak nic moc zajímavého. Ale naznačilo to dost - slovenská drogová vojna...
Ano - nesmyslná drogová politika Slovenska vyvolala doslova válku, válku proto vlastní mladé generaci, která pracuje, platí daně, a najednou může jít naprosto bezdůvodně sedět. ZA CO, SOUDRUZI, ZA CO???
Pokud prosím kohokoliv něco na podporu odesílatele dopisu napadne, pošlete mi prosím mail na na tuto adresu.