Jaroš: Babiš je hraniční psychopat, ukázala se hnusná pravda, jdu do politiky a musíme ho porazit | Reflex.cz
nahoru

Jaroš: Babiš je hraniční psychopat, ukázala se hnusná pravda, jdu do politiky a musíme ho porazit

Čestmír Strakatý19. listopadu 2018 • 06:00
1080p720p360p
Prostor X: Rozhovor s Martinem Jarošem
• video: 
Prostor X

Jsme ve fázi největší tmy, rozednění je ale blízko. Marketér Martin Jaroš, který roky působí v Kataru, vidí budoucnost Česka optimisticky. Jsme skvělí a můžeme být mezi nejbohatšími, něco se ale musí změnit. Základ je školství, kde můžeme podle Jaroše měnit povahu národa. Proto chce vstoupit do politiky, založit politickou stranu a možná i skládat příští vládu. Andreje Babiše je podle něj klíčové porazit ve volbách, demonstrace nepomůžou. Česko je Babišem, Zemanem a negací kolem nich teď prý fascinované.

Jaroš přitom nenechává na premiérovi nit suchou. Je to podle něj hraniční psychopat, který kauzu se svým synem hraje jako Výměnu manželek a znovu se snaží prezentovat jako alfa samec. Emotivní obrana přitom může fungovat. Jaroš zná Babišova marketéra Marka Prchala a prý eticky nechápe jeho volbu. Údajně premiérovy činy nehodnotí, jde mu o energii a o to, být velké hry. Podle Jaroše je proto fér ho kritizovat a útočit na něj.

V posledních dnech se podle Jaroše ale ukazuje pravda. Doslova říká, že to co vidíme uvnitř Babiše, je hnusné. Je to údajně mimořádně schopný budovatel impéria, ale chybí mu etika a je oportunista. Jaroš míní, že se premiér chtěl zapsat do dějin jako velký král, jeho vlastní povaha mu to ale nedovolí.

Babiš by měl jít okamžitě do vazby, v Česku došlo k převzetí státu, říká jeho…

Jaroš tvrdí, že fascinace Babišem je jedním z velkých problémů Česka. Necháváme se jím pohltit a není prostor pro to pozitivní. I proto jsou demonstrace trochu kontraproduktivní. Jádro jeho voličů by si totiž řeklo, že to byla intrika. Jaroš zdůrazňuje, že je třeba Babiše porazit ve volbách a sám se chce zapojit. Vstupuje do politiky a zakládá politickou stranu, kterou plánuje začít budovat na jaře. Už se mu prý ozvalo dost lidí, kteří do toho půjdou s ním

Jaroš se chce věnovat hlavně školství, pro které má připravenou specifickou vizi. Tvrdí, že Česko může být jednou z nejbohatších zemí. I kdyby se to ale stalo, Češi budou pořád remcat. Právě tahle negativita nás podle něj sráží a změnit ji údajně může školství. V něm se dá totiž měnit povaha národa. Jde prý o to vychovávat osobnosti a dát každému dítěti pocítit úspěch.

Může strana Martina Jaroša ve volbách uspět? Proč je mu líto dětí Andreje Babiše? Nemůže být něco i na argumentech, které představuje premiér? A co udělat s tím, že se Česko topí v Babišovi a Zemanovi?

Další díly pořadu Prostor X můžete vidět zde >>>

Ovčáček: Prezident měl už několikrát zemřít, královsky se tím bavíme, novináři jsou…
Zemana za sto let doceníme jako velikána, Čapí hnízdo dopadne pro Babiše dobře, říká…

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,790
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější