Budeme legalizovat znásilnění a sadistické sexuální mučení? | Reflex.cz
nahoru

Budeme legalizovat znásilnění a sadistické sexuální mučení?

Jiří X. Doležal21. srpna 2017 • 16:30
Ilustrační snímek.
Ilustrační snímek.
• foto: 
Profimedia.cz

Minulý týden se ve veřejném prostoru objevil požadavek na legalizaci pedofilie a zrovnoprávnění, osvobození pedofilů. Vznesla jej básnířka Marie Feryna. Když nad požadavkem hloubám, vychází mně, že vedle legalizace pedofilie bychom měli legalizovat i znásilnění a sadistické sexuální mučení. Poslechněte pár argumentů.

Marie Feryna vznesla požadavek na zrovnoprávnění pedofilů a pedofilie. Jde v podstatě o požadavek na to, aby pedofilní deviant mohl a směl použít nějaké dítě ke svému sexuálnímu uspokojení. Dítě, které s něčím podobným nesouhlasí, dítě, jež pedofil použije jako živou hračku, jako objekt, který mu poslouží k dosažení orgasmu.

Že je takový požadavek naprosto nepřípustný, není asi třeba zdůrazňovat. Drzost a neomalenost advokátky úchylů zašly tak daleko, že by se těžko našel někdo, kdo by s ní souhlasil. Já jsem její požadavek ale do důsledků promyslel a najednou mám pocit, že paní Feryna otevřela láhev s džinem. Ne s tou kořalkou, ale s tím duchem. Duchem, jenž ničí vše okolo. Protože není možné „obětovat“ jen děti. Není možné navrhovat, aby děti směly být používány jako sexuální hračky deviantů, a přitom se těšit pohodě a bezpečí někde v teploučku.

Desetiletá znásilněná dívka porodila zdravou holčičku, případ vzbudil velkou mediální …

Totéž co pedofilové totiž dělají i jiné odrůdy deviantů — jmenovitě sexuální agresoři a sadisté. Podobně jako pedofil i znásilňovač či sadista prostě použije tělo druhého člověka — sice dospělého, ale to je jedno — k vlastnímu sexuálnímu uspokojení bez ohledu na názor a potřeby znásilňovaného či mučeného. Pedofil, sadista i agresor prostě jednají s druhou lidskou bytostí jako s objektem. Proto kromě pedofilů by měla milostivá paní hájit i práva sadistů a znásilňovačů.

Takže — pokud paní Feryna myslí svůj návrh vážně, mám následující nápad: Mám pár známých černých feťáků, kteří jsou sadisticky orientovaní a kteří si rádi pohrajou s letovačkou a štípačkami. Dělá jim to dobře. A pokud to paní Feryna s tou legalizací pedofilie myslí vážně, měla by především ona sama uspokojit sadisty a agresory, měla by jim poskytnout svoje tělo stejně, jako chce poskytovat těla dětí pedofilům.

Takže, milá paní: Kdy a kam vás mohou mí deviantní přátelé přijít mučit a znásilnit? Anebo schvalujete sexuální násilí jen v momentě, kdy se děje na bezbranném dítěti, a sama chcete zůstat v bezpečí?

Sexuální násilí na dětech: Jedna Feryna jako jednotka meze naší tolerance
Exkluzivně pro Reflex o pedofilech: Chtěli naši dceru, teď je na sociálních sítích…
Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Jedno vyhrocené hlasování aneb Hamáček jako Švejk a Zeman jako nadstrážmistr Flanderka
PREMIUM X Zákulisí Metronome Festivalu: Jedinečné fotografie účinkujících, které jinde neuvidíte
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Babiš v důsledku demonstrace na Letné definitivně ztratil autoritu
PREMIUM X Klausova elitní sestavička, Berlín jako laboratoř bolševických experimentů, předsmrtná křeč ČSSD
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: Demonstrující dav sjednocuje sdílený odpor, s časem ale jednotnosti ubývá

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější