nahoru

Modelka Imma: Japonsko pobláznila kráska, která nikdy nežila. Je totiž čistě virtuální

pos 22. ledna 2019 • 15:50
Modelka Imma: Japonsko pobláznila kráska, která nikdy nežila. Je totiž čistě virtuální
foto: Imma.Gram

Počítačové technologie kráčí neuvěřitelně rychle vpřed a možnosti grafiky se stále vylepšují. Na první pohled je tak někdy těžké rozpoznat rozdíl mezi skutečností a počítačovým výtvorem. Seznamte se s modelkou Immou. Je velmi krásná, vždy oblečena podle nových módních trendů a je vytvořena počítačem.

Imma svoji hvězdnou kariéru zahájila teprve před pár týdny. Za tak krátkou dobu se však již stihla stát ikonou japonských teenagerů a v současnosti se stává jedním z nejvlivnějších influencerů nejen ve svém „rodném” Japonsku, ale i ve světě.

Imma je pojmenována podle japonského slova „ima”, což v překladu znamená „nyní”. Vzhledem k tomu, že symbolizuje současné technologické možnosti, je její pojmenování více než výstižné. Stvořitelem Immy je grafické studio CG ModelingCafe, které do její kariéry vkládá velké naděje a v budoucnu plánuje rozšíření svého portfolia o další modelky i modely.

Co to bude pro modelingový průmysl v budoucnu znamenat? Je práce živých modelek v ohrožení? Na tyto otázky je v současnosti těžké odpovědět. Jisté však je, že z uměleckého a estetického hlediska je Imma jako průkopnice velmi okouzlující, jak se ostatně můžete přesvědčit:

pos


Klíčová slova: instagram, fotogalerie, modelka, Japonsko, Imma


Zastavte drahotu s PREMIUM+


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.