nahoru

Těhotná studentka si přivydělává prodejem pozitivních těhotenských testů. Denně jí píší desítky zájemců

Leila Chadalíková28. prosince 2016 • 17:30
Těhotná studentka si přivydělává prodejem pozitivních těhotenských testů. Denně jí píší desítky zájemců
foto: repro CBS

Studentka z Floridy, jež si přála zůstat před médii v anonymitě, našla jednoduchý, ale také velmi kontroverzní způsob, jak si vydělat na dokončení studia přesto, že přišla do jiného stavu. 

Žena prodává pozitivní těhotenský test za 30 $ za kus. Dokonce si umístila inzerát, kterého si všimla americká televizní stanice CBS.

Píše se v něm: „Ať už pozitivní těhotenský test využijete jako žert na někoho blízkého, nebo s ním budete vydírat vysokého manažera Applu, s nímž máte poměr, nezajímá mě to,“ ujišťuje studentka, že z její strany jde pouze o předání pozitivního testu a vyinkasování domluvené finanční částky, dál se o nic nestará.

Stanici CBS zaujal způsob finančního přilepšování mladé „obchodnice“ natolik, že si s ní dali novináři schůzku. Pod podmínkou anonymity budoucí matka souhlasila.

Přišla na smluvené místo a po zakoupení testu v nejbližší lékárně se vrátila z toalety s pozitivním testem v uzavíratelném sáčku. Novinářům se poté svěřila, že si hledala práci, ale vzhledem k jejímu těhotenství se jí žádnou nepodařilo najít. Peníze potřebuje na dokončení bakalářského studia a také na zaplacení ubytování na kolejích. O tom, že se prodejem pozitivních testů se dají vydělat peníze, se dočetla na internetu.

Poté, co zveřejnila studentka inzerát, se jí podle jejích slov klienti jen hrnou. Kontaktovaly ji desítky lidí, kteří mají o pozitivní testy zájem. A překvapivě se nejedná jen o ženy. Studentka nyní vydělává až 200 $ denně.

První expert uvedl pro CBS, že se nejedná přímo o trestnou činnost, ale přesto se dívka pohybuje v šedé zóně. Není totiž nezákonné prodávat moč, ale na druhou stranu ji kupec velmi pravděpodobně použije ke spáchání podvodu. 

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,840
22,200
28,950
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější