nahoru

Kaprovražda v Reflexu: Česká vánoční tradice očima naší komiksové elity

Kateřina Kadlecová18. prosince 2013 • 08:00
Kaprovražda v Reflexu: Česká vánoční tradice očima naší komiksové elity
foto: Štěpán Mareš

Jaromír 99, Nikkarin, Toy_Box, Karel Jerie, David Böhm, Mikuláš Podprocký, Lucie Lomová, Vojtěch Šlajch, Vojtěch Mašek a Džian Baban, Štěpán Mareš a Marek Douša. Tyhle všechny Reflex oslovil s prosbou, aby si na jeho stránkách zabili svého kapra.

Naši špičkoví výtvarníci a tvůrci komiksů, autoři parádních knih a držitelé prestižních ocenění dostali jednoduchý úkol: ztvárnit na prostoru jediného obrázku (redakční kolega Štěpán „Zelený Raoul“ Mareš dostal výjimku) symbol české vánoční pohody, vraždu němé tváře, chudáka šupináče. Na čtyřech stránkách vánočního dvojčísla (vychází 19. prosince) si prohlédněte, jak se jim to povedlo a jak by tu nebohou rybu sprovodili ze světa.

Všechny formy kaprovraždy najdete ve vánočním dvojčísle Reflexu 51, které vychází 19. prosince.

Zde malá ukázka čtyř z jedenácti obrázků:Klíčová slova: reflex, kaprovrazda


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Slavnostní zahájení se promění v uctění památky nedávno zemřelého Miloše Formana. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,660
21,960
29,190
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější