nahoru

Konec vaření i formule 1? Někteří diváci přišli prvního ledna o sportovní stanice i TV Paprika

-bam-2. ledna 2020 • 13:20
Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
• foto: 
Svět motorů

Společnost DIGI od 1.1. 2020 přestala nabízet stanice společnosti AMCNI CNE. Pokud jste uživatelé tohoto operátora, od tohoto data nenaladíte těchto 10 kanálů: Sport1, Sport2, AMC, Film +, Minimax, JimJam, Spektrum, Home Spektrum, TV Paprika a CBS Reality.  

Rozhodnutím společnosti Digi ukončit vysílání těchto stanic její zákazníci přijdou o populární sportovní přenosy na Sport1 a Sport2, jako jsou závody Formule 1, hokejová Liga mistrů, Mistrovství Evropy v házené, NFL, Liga národů UEFA, Liga mistrů v házené, Švédská hokejová liga, Tipsport League nebo Slovenská hokejová liga, tenisové turnaje ATP 250, španělská Copa del Rey, turecký Süperlig či italská Coppa Italia.

Kromě sportu si budou milovníci gastronomie muset nechat ujít premiéry pořadů nejlepších kuchařů z celého světa, od Marthy Stewartové a Mary Berryové po Jamieho Olivera na TV Paprika. Rodiny nebudou moci sledovat příběhy oblíbených postav z pohádek z dílny Dreamwoks a Universal, úspěšné animované seriály, které běžely na Minimax. Fanoušci seriálů budou muset oželet nové sezóny seriálů The Preacher, Better Call Saul, Fear the Walking Dead, The Terror a NOS4A2, z portfolia stanice AMC.

AMCNI CNE doufá, že se svým dlouholetým partnerem Digi bude moci uzavřít novou dohodu co nejdříve, a i nadále poskytovat skvělý obsah divákům Digi, stejně jako tomu je u všech ostatních významných operátorů v České republice.

-bam-
Diskuse ke článku