nahoru

Ruská svatba: Nevkus a pochybná snaha o umění aneb Snímky, které vás zaručeně pobaví

pos8. července 2018 • 16:30
Ruská svatba: Nevkus a pochybná snaha o umění aneb Snímky, které vás zaručeně pobaví
foto: Pinterest

Svatební fotografie je jistě sama o sobě jistým druhem umění. Snaho o co nejromantičtější atmosféru snímků často vede až k absurdním výsledkům. Pokud do tohoto všeho přidáte ještě nevkus, okázalou snahu vypadat jako bohatý a často poněkud zvláštní smysl pro humor, konečná fotografie pak spíše škodolibě baví, než že by byla vzpomínkou na slavnostní svatební den.

Ke všemu výše zmíněnému je ovšem třeba ještě podotknout, že pokud takový svatební fotografický výtvor vzniká na svatbě v Rusku, je třeba vše několikrát znásobit. A to jak v případě, že se jedná o snímky, kde jsou aktéři s největší pečlivostí naaranžovaní, tak v případě, že jedná o momentky.

Běžný život v Severní Koreji? Podívejte se na 50 vzácných fotografií

Samostatnou kapitolou jsou pak fotografie upravené. U těch se kreativita autorů projevuje v plné míře a jak se sami přesvědčíte, hranice opravdu neexistuje. Výsledkem jsou díla, která se stala hitem internetu a při jejich prohlížení se svět neskonale baví. Na výběr toho nejlepšího se podívejte do galerie:

Krásné Ukrajinky nafotily v zemi sužované válkou vtipné erotické fotografie
Výstava, která vzbudila údiv: Lidé v Sovětském svazu poprvé uviděli západní zboží

pos


Klíčová slova: Rusko, svatba, fotogalerie


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,540
21,790
28,660
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější