Fotbalové pozdravy z Ruska: Jaromír Bosák pokřtí novou knihu o fotbalovém MS | Reflex.cz
nahoru

Fotbalové pozdravy z Ruska: Jaromír Bosák pokřtí novou knihu o fotbalovém MS

red5. září 2018 • 09:50
Jaromír Bosák vypráví před cestou na MS v Rusko, co ho tam čeká
• video: 
Martin Bartkovský

Ve středu 5. září se od 17 hodin koná v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí autogramiáda komentátora ČT a spolupracovníka Reflexu Jaromíra Bosáka. Křtít se bude kniha Fotbalové pozdravy z Ruska, která, ačkoli je především o fotbale, vzbudila takový rozruch v kruzích, jež obvykle sport příliš nesledují. Stačilo veřejně prohlásit, že se šampionát neměl v Rusku konat. Stejně jako předtím v Jihoafrické republice nebo příště ve Spojených arabských emirátech.

Fotbalové pozdravy z Ruska – s podtitulem Mistrovství světa den po dni. Tak se jmenuje dnes již tradiční fotbalový deník populárního sportovního komentátora Jaromíra Bosáka (poprvé vyšel před rovnými dvaceti lety v roce 1998 po mistrovství světa ve Francii).

Jaromír Bosák: Kluk, co poslal domů Messiho. Je mu devatenáct a všechny peníze dává na …

Autor na 280 stranách provází čtenáře celým turnajem, komentuje jednotlivé zápasy, výkony týmů i hráčů, ale především zavede fanoušky do zákulisí této největší a nejsledovanější sportovní akce, která se letos konala v Putinově Rusku. Takže bylo od počátku zřejmé, že politiky nezůstaneme tak úplně ušetřeni.

Jaromír Bosák: Ruský deník komentátora ČT aneb Pozor na ženy s drdolem a knírem!
Dějiny fotbalového míče: Od černobílého televizáku po zabudovaný čip a útoky hackerů

redVolby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,730
22,990
29,330
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější