Turisté ve Stockholmu byli pořádně překvapeni, jeden hotel jim zakázal masturbaci | Reflex.cz
nahoru

Turisté ve Stockholmu byli pořádně překvapeni, jeden hotel jim zakázal masturbaci

Daniel Baret7. listopadu 2016 • 13:00
Švédský hotel zakázal na pokojích kouřit (cigarety)... A masturbovat.
Švédský hotel zakázal na pokojích kouřit (cigarety)... A masturbovat.
• foto: 
Facebook

Hosté hotelu Castle House Inn v historické části švédského Stockholmu (říká se jí Gamla Stan) byli po ubytování v minulých dnech velmi překvapeni neobvyklými zákazovými značkami, které zde našli. Kromě obvyklého zákazu kouření byla hostům odepřena i „masturbace“.

Zatímco některým hostům přišel nápis „no smoking or wanking“ (nekuřte či nemasturbujte) celkem vtipný, jiní si na personál a příkaz stěžovali. „Našel jsem tuto samolepku na dveřích mého pokoje a přišlo mi to neuctivé,“ napsal jeden z hostů na webu Booking.com. Nápis totiž také upozorňoval, že se jedná v obou případech o trestný čin.

Přestože to byl jen (možná o dost nejapný) vtip provozovatele hotelu, někteří turisté si prý skutečně mysleli, že masturbace je ve Švédsku trestná.

Samolepky se proto rychle dostaly na facebookové stránky některých turistů a vznikla kolem toho bouřlivá diskuse. Vedení Castle House Inn je proto nechalo odstranit.

Očekávání versus realita! Tohle vás ve skutečnosti čeká v oblíbených turistických …

Slovo „wanking“ přitom nenajdete ani v některých slovnících. Jedná se o slangový výraz pro masturbaci, ale dá se to přeložit i vulgárněji.

„Nechali jsme vyrobit několik nových značek s různými informacemi. Mysleli jsme si, že by to mohla být sranda,“ řekl švédským novinám Expressen manažer hotelu Henrik Thydén.

Vtip se ale úplně nepovedl, protože někteří lidé jej vzali úplně vážně. Proč asi?

Vlak králů, král vlaků: Orient expres, nejslavnější železniční spoj všech dob
Cestovatelský děs: Šestihvězdičkový hotel v Severní Koreji má horší služby než vězení

Daniel BaretVolby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
23,080
29,340
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější