nahoru

S protestsongem do voleb: Bloggerka Myslivcová kandiduje jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci

Leila Chadalíková 9. srpna 2016 • 14:31
S protestsongem do voleb: Bloggerka Myslivcová kandiduje jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci
foto: facebook.com

Bloggerka a youtuberka Dominka Myslivcová bude kandidovat v krajských volbách jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci. Dominika bude kandidovat jako nezávislá kandidátka na kandidátce Úsvitu v Moravskoslezském kraji do krajského zastupitelstva a to na třetí pozici kandidátky. 

Dominika Myslivcová bude kandidovat s volebním heslem „Nechci černou ale růžovou budoucnost“. Na téma islamizace také natočila za rekordně krátkou dobu protest song včetně videoklipu, který už teď ke shlédnutí na youtube.


„Velmi si vážím podpory, které se mi dostává a protože mne řada příznivců i vyzvala, abych vstoupila do politiky. Ráda jsem přijala nabídku válečného veterána, který v boji s islamisty přišel o nohu a vede parlamentní stranu. Je potřeba chránit naši zemi a zajistit pro nás všechny růžovou budoucnost, protože jinak je jen otázka času, kdy dojde k útoku i na nás,“ doplnila sama Dominika Myslivcová.

 Klíčová slova: úsvit, Dominika MyslivcováDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.