nahoru

Muslimové se údajně „rozpínají“ po Česku. Neměla by Nova trochu ubrat?

Adam Kolář27. února 2011 • 08:00
Pokud jde o islám, muži jsou na tom určitě lépe
Pokud jde o islám, muži jsou na tom určitě lépe
• foto: 
Jan Šibík

Server TN.cz uvedl zprávu, že se muslimové rozpínají po Česku. To vše na základě informací, že získali v Hradci Králové, a to naprosto legální cestou, pozemek k vybudování mešity.

Typicky čecháčkovská reakce na to, že si tu nějací cizácky vypadající mužíčkové, mluvící jiným jazykem, či dokonce jinak oblékaní, chtějí vybudovat chrám k uctívání svého náboženství, je automaticky rozpínání. Nova se snaží stavět do role hlavního zpravodajství celé země. Nedávno spustila své „revoluční“ televizní noviny. Ty jsou „aktuální“ například tím, že vám večer o některých zprávách řeknou, že je uvidíte až v noci.

 

Vynikající spisovatel Arnošt Lustig, velký milovník života, zemřel
V hradecké mešitě se má scházet na padesát muslimů, kteří se v ní budou modlit a scházet se svými přáteli. Silně pochybuji, že by malá mešita měla přilákat masy muslimů, aby se tu „rozpínaly“. Mešita má dát jen najevo, že otevření a podobným svatostánkům se nebráníme. Proč bychom to také dělali? Proti výstavbě naprosto zbytečných nákupních supercenter se také nebráníme. Jejich „rozpínání“ je potvrditelné. Ale to Nově asi nevadí.

 

Apple udělal hezké narozeniny Stevu Jobsovi. Chystá se i iPad 2
Adam Kolář 25. února 2011 • 19:17

Apple udělal hezké narozeniny Stevu Jobsovi. Chystá se i iPad 2Klíčová slova:Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
26,000
22,920
29,320
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější