nahoru

Největší pařba je v dětské autosedačce

Darek Šmíd3. října 2010 • 06:00
fred
fred
• foto: 
archiv

VIDEO: Jogging se dočkal nové běžecké kategorie, dubstepové extempore se dá zažít už v předškolním věku a před helsinskou bouří neunikne žádná matrace. To všechno a ještě víc v dnešních klipech z Youtube.

 

Scénický jogging: Proběhněte se po lese uprostřed města

Běžíte po ulici, běžíte po lese. Přebíháte křižovatku, přeskakujete horskou bystřinu. Říká se tomu „scénický jogging“ a je to projekt umělce a designera Juliana Mayera. Koncept je prostý – děvče běží po ulici, vedle ní jede auto s kameramanem a promítá do urbanistické zástavby za ní přírodní výjevy. Teď už jen zařídit, aby do joggerky nevjel z vodopádu v japonské zahradě osmnáctikolový tahač.

 

Největší dubstepová pařba je v autosedačce

Jak pařit v autě, když je vám asi tak rok: 1) Nasaďte přísňácký výraz a čekejte, až se to trochu rozjede. 2) Když se to rozjede, nasaďte hustošéfovský výraz a zvyšujte očekávání spolucestujících. 3) Teprve když se to pořádně rozjede, nasaďte krutopřísný výraz a začněte pařit.

 

Apokalypticky pokažená dovolenka

Až přijde v roce 2012 konec světa, bude to vypadat nějak takhle. Na této bouři, která byla zaznamenána 8. srpna 2010 v Helsinkách, se sice ještě nevezli čtyři jezdci apokalypsy a z nebe nakonec nepršely kobylky ani žáby, poplašení lidičkové zachraňující před černou vlnou z nebes své žalostné ručníky a matračky jsou ale vcelku jasným příkladem toho, jakou šanci lidstvo proti nadcházejícímu konci světa přibližně má.

 

Chcete prodávat kytary a bubny? Zamyslete se znovu

Jaké to je pracovat v obchodě, kde se prodávají hudební nástroje? Mohlo by to být podobné všem těm zábavným historkám, které zažívají třeba prodejci desek ve filmu Všechny moje lásky… nebo také ne. Nešťastník s přezdívkou Averyellis na YouTube nahrává krátká videa, která svědčí o tom, že pracovat v takovém krámu je ve skutečnosti živoucí peklo na zemi.

 

Největší dubstepová pařba… s přesnídávkou

Dlouho tu nebyl dubstep a malé děti (skutečně, vždyť od té doby, co tu byly naposled, proběhla témata jako apokalypsa, kytary a Všechny moje lásky), a tak je načase si připomenout, že nejen v autosedačce, ale i v takové té sesli, do které se malé děti uzamykají proto, aby pojedly přesnídávku, se dá odstartovat vcelku grandiózní nonstop párty.Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,980
22,730
29,170
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější