Veterinář, který zastřelil desítky zvířat, se zabil při jejich lovu | Reflex.cz
nahoru

Veterinář, který zastřelil desítky zvířat, se zabil při jejich lovu

Tereza Stonišová25. prosince 2016 • 07:00
Veterinář, který zastřelil desítky zvířat, se zabil při jejich lovu
foto: Facebook

Nechvalně známý italský veterinář, který vstoupil do povědomí veřejnosti jako lovec vzácné zvěře, se zabil poté, co uklouzl na ledu a zřítil se ze 30 metrů vysokého útesu. Podle informací italských médií se tragédie odehrála na dalším z mužových lovů.

Pětapadesátiletý Luciano Ponzetto byl jakýmsi následovníkem amerického zubaře Waltera Palmera, který zastřelil slavného lva Cecila. Oba muži poté, co zveřejnili své úlovky na sociálních sítích, čelili velké kampani zvláště na sociálních sítích, kde jim lidé vyhrožovali dokonce smrtí. O lovu divokých a ohrožených zvířat si můžeme myslet cokoliv, reakci na sociálních sítích lze však označit jako přehnanou.

 

Zimbabwe nebude žalovat Američana, který zastřelil lva Cecila. Vše bylo legální

Podle informací médií se veterinář zabil při lovu na ptáky, který podnikal spolu se svými společníky. Jeho smrt byla nešťastná náhoda, muž totiž uklouzl na ledové ploše. Svůj pád nedokázal dostat pod kontrolu a přepadl přes útes z výšky třiceti metrů. Veterináři již nebylo možné pomoci.

Tehdy a nyní: Satelitní snímky ukazují totalní zkázu východní části syrského Aleppa
 

5 důvodů, proč máme nízké platy a mzdy
E15.cz 23. prosince 2016 • 14:46

5 důvodů, proč máme nízké platy a mzdy

Terorista z Berlína neměl být v Německu a na svobodě
Jiří X. Doležal 23. prosince 2016 • 14:12

Terorista z Berlína neměl být v Německu a na svobodě

 

 

 

 

Tereza Stonišová


Klíčová slova: Lev, střelba, lov, Itálie, smrt, nehoda


Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,710
23,070
29,320
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější