nahoru

Řídit stát jako traktor. Stáhněte si plukovníka Šlachtu zdarma jako plakát Reflexu

-bam- 24. června 2021 • 18:10
Robert Šlachta
Robert Šlachta
• foto: 
Jan Ignác Říha

Pučem na Úřadu vlády kdysi umetl cestičku do politiky Andreji Babišovi. Dnes tam chce bývalý traktorista a policista Robert Šlachta sám. Babiš ho veřejně chválí a preference mu rostou. Opakuje se tu rok 2013? Zatím nevíme. Co ale víme, je, že by vás koláž s Robertem Šlachtou od Jana Ignáce Říhy mohla bavit. Stáhněte si ji zdarma jako plakát níže v článku a použijte dle libosti.

Zatímco v praxi nikdy nikoho nezatkl a korupce pod jeho dohledem bujela, dnes si buduje image nekompromisního policisty, který by rád v Česku skoncoval se zločinem, jen mu v tom stály zkorumpované soudy. Robert Šlachta přispěl svou právní negramotností k tomu, že lidé ztratili víru v tradiční politické strany a dnes nám vládne trestně stíhaný exestébák s největším střetem zájmů v Evropě.

Kdo je Robert Šlachta? To zjistíte v podcastu Kecy a politika:

Kecy a politika 9 - Platí Šlachtu mafie?VIDEO reflex.cz

Stačilo totiž poslat těžkooděnce na Úřad vlády, nechat rozkopnout pár dveří a producírovat před kamerami několik lidí v řetězech. Výsledkem bylo, že nikdo z obviněných do vězení nešel, maximálně se rozdalo pár podmínek. O co lepší by bylo, kdyby se Robert Šlachta dál houpal na sedátku traktoru a nepraktikoval v čele ÚOOZ pučistické manýry? To nevíme. S jistotou ale můžeme říci, že by se na traktor měl vrátit a neusilovat o politickou židli.

Stáhněte si Roberta Šlachtu na traktoru zdarma jako plakát Reflexu ve formátu PDF >>>

Robert Šlachta: Řídit stát jako traktor - plakát reflexu Robert Šlachta: Řídit stát jako traktor - plakát reflexuFoto Jan Ignác Říha

-bam-
Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře