nahoru

Nemějte depky z dokonalých instarodin: Realita bývá krutá, Tomáš Řepka by mohl vyprávět

venu 23. října 2020 • 18:10
Nemějte depky z dokonalých instarodin: Realita bývá krutá, Tomáš Řepka by mohl vyprávět
foto: Mall TV

Pokud sledujete rodiny, které si na YouTube nebo na Instagramu budují dokonalou, až odpudivě přesladkou image a máte deprese z toho, že byste nejradši svoji vlastní rodinu zavřeli někam hodně daleko, nenechte se zmást. Sociální sítě jsou pouhá iluze, skutečnost totiž většinou není tak růžová. Co ale iluze není, jsou marné pokusy Tomáše Řepky o pozornost, pomocí jeho nového merche s heslem "Nedávejte jim nic, připravte je o všechno!" S tím by mohly jeho děti, které viděly alimenty od taťky pouze z rychlíku, jedině souhlasit. A co bylo dál? Mrkněte na nové Síťoviny.

Celý díl Síťovin zhlédněte zde:

Martin Jirman a Lucie Macháčková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

venu




Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.