Adam Bartoš s inženýrem Hodinou do sněmovny! | Reflex.cz
nahoru

Adam Bartoš s inženýrem Hodinou do sněmovny!

Jiří X. Doležal15. října 2017 • 11:00
Předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš
Předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš
• foto: 
ČTK/Michal Doležal

V minulosti jsem zde opakovaně psal o významném českém paranoikovi Adamu Bartošovi, který dobře ví, že za tím vším stojí židovské spiknutí. Kandiduje samozřejmě do sněmovny, a to spolu s dalším zde prezentovaným gentlemanem, inženýrem Alešem Hodinou, aktivistou bojujícím za práva otců, kterému letos vzali syna ze střídavé péče.

Realita českého předvolebního období ukazuje, že Bůh všemohoucí bere LSD, a to v množství větším než velkém. Tahle kampaň je absolutní pakárna a kandidují v ní subjekty, které si nejde vymyslet za střízliva. Jedním z nich je zjevně nerozumný projev Rozumní.    „V těchto volbách půjde o zachování demokracie a o zamezení otevřené diktatury miliardářů. Proto se níže podepsané subjekty rozhodly odhodit osobní a stranické zájmy a spojily se. Nechtějí tříštit vlasteneckou a opoziční scénu, a proto nebudou stavět vlastní kandidátky do podzimních voleb. Naopak vyvinuly značné úsilí v jednání i s dalšími programově podobně zaměřenými stranami. Výsledkem několikaměsíčních vyjednávání je společný projekt s názvem „Rozumní“.

Jedním ze subjektů je politická strana Národní demokracie, jmenovitě její předseda Adam B. Bartoš, leader na Ústecku. Za stejné Rozumné pak kandiduje jako leader plzeňského kraje Ing. Aleš Hodina, ředitel Mezinárodního institutu pro rodinu a dítě, bez politické příslušnosti. Adam Bartoš ve svých textech, které porůznu trousí, dává jasné signály, že je již řadu let nepříčetný. Chápe realitu jako nesporné spolčení Židů a je si v této věci zcela skálopevně jist. Jde o prototyp tichého blázna – je to navenek nenápadný a slušný mládenec, žádný křikloun, který je však o své pravdě temných židovských piklů v pozadí tak přesvědčen, že se za své otevřeně antisemitské blitky nechá rád i zavřít. Myslím (byť vývoj jeho stíhání ukazuje, že ho spíš zavřou), že rozhodně nepatří do vězení, ale do jiného ústavu vybaveného mřížemi, a jsem přesvědčen, že po několikaměsíční léčbě neuroleptiky by se jeho stav výrazně zlepšil.

Adam Bartoš: Volby byly falšovány proti vlasteneckým stranám!
Jiří X. Doležal 9. října 2016 • 12:01

Adam Bartoš: Volby byly falšovány proti vlasteneckým stranám!

Bez ohledu na můj názor ale není Bartoš prohlášen za trvale nepříčetného a léčen, ale dávají si ho soudy. 20. října 2016 byl vynesen rozsudek, v němž byl Bartoš uznán vinným z podněcování k nenávisti vůči Židům. Byl odsouzen k jednomu roku odnětí svobody s dvouletým odkladem. Začátkem ledna 2017 proti němu byla vznesena další obžaloba za zpochybňování holokaustu. 20. července 2017 stanul před Obvodním soudem pro Prahu 1 a věc dosud není rozhodnuta. 

Inženýr Aleš Hodina je celonárodně proslulý aktivista – bojovník za práva otců. Kandiduje v Plzni a má na kandidátce uvedeno Mezinárodní institut pro rodinu a dítě. To sice zní velice nóbl, ale je to jen neziskovka pana Hodiny a pár jeho přátel. Je to ale fakt dobrý na udělání dojmu, podobně jako titul doktor honoris causa, kterým se podepisuje, ale který tvrdošíjně odmítá jakkoliv doložit. Vzhledem k tomu, že bojuje za práva otců, si ale myslím, že na kandidátce chybí závažná informace. Pan Hodina opakovaně žádal o střídavou péči o syna, kterého má s první manželkou, a letos na jaře mu soud tu střídavku na zkoušku povolil. Po vyhodnocení, měsíc před volbami v září 2017, mu tu střídavku ale zase zrušil.

Policie na pražské demonstraci zadržela radikála Adama B. Bartoše

Tak jsem pana Hodinu kontaktoval, zda by tuhle informaci neměl dát na stranický web. Odpověděl, že mu sice tohle dítě vzali, ale zato dostal do střídavé péče svého mladšího syna – toho má s jinou ženou než toho prvního, ovšem nenávidí obě dvě stejně. A tak jsem opravdu zvědav, jak se situace vyvine a zda soud rozhodne jako v září a odejme mu z péče i mladšího potomka. 

Pro naše volby ale kandidatura těchto pánů na jedné kandidátce znamená jen další potvrzení, že takovou pakárnu, jaké se dějí v české politice, by si člověk za střízliva nevymyslel. Evidentní paranoik Bartoš a otcovský aktivista, kterému vzali dítě ze střídavé péče, Hodina na jedné kandidátce je prostě vtip, který by ve světě filmu neprošel ani v nejhloupější Troškově komedii. 

„Hilsner byl opravdu vrah a Masaryk národu škodil.“ Klausův „geniální novinář“ Bartoš…
JIŘÍ X. DOLEŽAL: Žid číslo 12
Jiří X. Doležal 9. května 2014 • 21:07

JIŘÍ X. DOLEŽAL: Žid číslo 12

Vše o parlamentních volbách 2017 čtěte zde

O ekonomických dopadech voleb čtěte na E15.cz
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,790
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější