Adam Bartoš: Volby byly falšovány proti vlasteneckým stranám! | Reflex.cz
nahoru

Adam Bartoš: Volby byly falšovány proti vlasteneckým stranám!

Jiří X. Doležal9. října 2016 • 11:59
Adam Bartoš: Volby byly falšovány proti vlasteneckým stranám!
foto: ČTK

Výsledky voleb sice ukazují, že se občanům stýská po autoritativním režimu, na druhou stranu téměř vymazaly z mapy ultrapravicové a antiislamistické straničky a skorosenátory. Alespoň v této věci se voliči nezachovali jako postbolševici. Ale ultrapravice ústy svého prince našla vysvětlení!

Český volič bohužel prokázal, že volí Vůdce, ale zaplaťbůh také osvědčil, že nevolí paka. Všichni ti hrdinové antiimigrantských uskupení, bizarních vzájemně rozhádaných partiček, totálně propadli. V senátních volbách například Petr Štěpánek, Martin Konvička, prostě všichni...

Petr Štěpánek: Je jedno, kdo zabil lidi v letadle nad Ukrajinou!
Jiří X. Doležal 28. září 2016 • 22:20

Petr Štěpánek: Je jedno, kdo zabil lidi v letadle nad Ukrajinou!

V krajských je to ještě zábavnější. Celkem kandidovaly tyto ultrapravicové a xenofobní party a místní koalice (vynechávám Okamuru, protože „vychladl“ jeho SPD už není s vyhraněně antiislamistickými či náckovskými partajemi srovnatelná a nepatří mezi ně):

Úsvit s Blokem proti islamizaci 0,82 % hlasů, Dělnická strana sociální spravedlnosti (Tomáš Vandas) - Imigranty a islám v ČR nechceme! 0,5 % hlasů, Ne ilegální imigraci, peníze raději pro naše lidi 0,37 % hlasů, Dělnická strana sociální spravedlnosti - Ne imigrantům, proti nepřizpůsobivým, pro pořádek! 0,24 % hlasů, Dělnická strana sociální spravedlnosti - Ne imigrantům, stop nepřizpůsobivým a diktátu EU! 0,16 % hlasů, Národní demokracie (Adam Bartoš) 0,16 % hlasů, Koalice Republikánů Miroslava Sládka, Patriotů České republiky a HOZK 0,15 % hlasů, Úsvit - Národní Koalice 0,06 % hlasů, Sdružení pro republiku Republikánská strana Čech, Moravy a Slezska 0,05 % hlasů, Ilegálním imigrantům ne - peníze raději pro naše děti 0,04 % hlasů, Úsvit - Národní Koalice s Blokem proti islamizaci 0,03 % hlasů, Koalice Republikánů Miroslava Sládka, Patriotů České republiky, HOZK a Nového směru 0,01 % hlasů.

Ženy zabodovaly. Budeme mít hejtmanku, více senátorek, hvězdou je „jaderná baba“ Drábová

Nikdo z těchto subjektů nezískal nikde ani jeden mandát. Ukazuje to, že míra civilizovanosti našeho národa se přece jen zvětšuje. Anebo je to všechno jinak! Adam Bartoš na svém facebookovském profilu už v polovině voleb odhalil, že hlasy pro „vlastenecké strany“ se falšují:

„Jsem přesvědčen, že se výsledky vlasteneckých stran na nejvyšší úrovni (ČSÚ) "upravují". Jsem také přesvědčen, že kde je možnost, falšují se přes noc z pátku na sobotu i v samotných volebních místnostech. I přesto má smysl k volbám jít a volit vlastenecké strany. Na ČSÚ a jeho sčítací software si asi nedošlápneme, ale v komisích máme své lidi. A možná by nebylo od věci, kdyby Národní domobrana, Českoslovenští vojáci v záloze, Ódinovi vojáci a další domobranecké skupiny, oddíly či jednotliví domobranci patrolovali přes noc před volebními místnostmi, zvláště těmi, kde se s volebními lístky švindluje nejvíce (tedy před domovy důchodců, radnicemi apod.).“

Takže přeji xenofobní a ultrapravicové scéně tiché zapomenutí, a panu Bartošovi úspěšnou psychiatrickou léčbu. 

Sluníčkofašisti zveřejnili seznam xenofobů
Jiří X. Doležal 9. srpna 2016 • 08:46

Sluníčkofašisti zveřejnili seznam xenofobů

Nejen Adam B. Bartoš: na extremistické demonstraci zadrženo celkem 5 lidí
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější