Sluníčkofašisti zveřejnili seznam xenofobů | Reflex.cz
nahoru

Sluníčkofašisti zveřejnili seznam xenofobů

Jiří X. Doležal9. srpna 2016 • 08:43
Demonstrace na podporu uprchlíků na Václavském náměstí (červenec 2015)
Demonstrace na podporu uprchlíků na Václavském náměstí (červenec 2015)
• foto: 
ČTK

Sláva! Neomarxistická levice se poučila od Adama B. Bartoše a zveřejňuje seznam xenofobů. Spolu s výzvou, aby je lidé fízlovali a udávali. Jsem rád, že multikulturní levice zůstává věrna fízláctví komunistické tradice!

Sluníčkáři na adrese pravdalaska.wordpress.com zveřejnili seznam, který nápadně připomíná seznamy „zrádců národa“ či „Židů“, které občas publikují neonacisté, nebo ultrapravicový pacient Adam B. Bartoš. Cituji z webu:

Databáze obsahuje ty, kteří jsou podezřelí z těchto nebezpečných projevů:

- rasisti (tradiční rasismus podle etnik)

- kulturní rasisté – nebezpeční islamofobové, křesťanofobové, kteří se svým jednáním a aktivitami mohou dostat za hranici přestupků, nebo trestných činů

- nacionalisti, neofašisti apod., kteří v rámci odporu proti integraci státu v EU svým jednáním a aktivitami mohou dostat za hranici přestupků, nebo trestných činů

- všeobecně všichni ti, kteří šíří xenofobii, předsudky, falešné zprávy uráží osobnosti a kteří se tak svým jednáním a aktivitami mohou dostat za hranici přestupků, nebo trestných činů

Alláhu akbar, volal útočník… Tenhle začátek titulku teď uvidíte často

Jestliže se setkáte s těmito jmény, měli byste být na pozoru. Prosíme o monitoring a zaznamenávání důkazů pro případná trestní oznámení. Budujeme databázi, v přípravě, zde uvádíme ukázkově jmenný seznam.

Konec citace - toto visí na webu, a pod touhle práskačskou výzvou seznam necelých dvou stovek jmen. Od skutečného exponenta ultrapravice Tomáše Vandase až po zcela nefašistického spisovatele Otu Ulče.

Svatá prostoto, Francouzi zakládají státní islám!
Jiří X. Doležal 2. srpna 2016 • 15:00

Svatá prostoto, Francouzi zakládají státní islám!

Z terénního pozorování to vím dávno, ale nyní sami sluníčkáři písemně potvrdili, že jde o stejnou zfanatizovanou a fašizující chamraď, jako je ultrapravice a neonacisté. Vytvářet jakékoliv seznamy - Židů a zrádců národa, jak dělají náckové, i xenofobů, jak nyní udělali sluníčkofašisti - je prostě zcela netolerovatelný projev fašismu. Takže pány neomarxisty vytvářející ten web prosím o zařazení svého jména do seznamu xenofobů.

K sluníčkofašistům, stejně jako k náckům, mám totiž zcela netolerantní, xenofobní a fašistický postoj! 

Švédsko: Raketový nárůst kriminality imigrantů
Jiří X. Doležal 7. srpna 2016 • 23:10

Švédsko: Raketový nárůst kriminality imigrantů

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,660
22,390
28,610
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější