Gabriela Koukalová definitivně ukončila kariéru. Biatlonistka popsala své rozhodování | Reflex.cz
nahoru

Gabriela Koukalová definitivně ukončila kariéru. Biatlonistka popsala své rozhodování

iSport.cz28. května 2019 • 09:52

Nejúspěšnější biatlonistka České republiky Gabriela Koukalová oznámila konec své kariéry. Před lety odpálila biatlonový boom v Česku, předloni ale kvůli zdravotním problémům vůbec nenastoupila k závodům. Dnes se rozhodla svou kariéru biatlonistky definitivně uzavřít.

„Jak víte, tak na počátku loňského roku jsem musela přerušit svojí sportovní kariéru kvůli zdravotním problémům. Nastalo pro mě asi nejtěžší období v životě. Všechno se to tak nějak sešlo a já jsem byla rozhodnutá s biatlonem definitivně skončit. Víte, ale představa ukončení sportovní kariéry je pro nás, sportovce, jedna z nejtěžších věcí,“ přiznala na úvod prohlášení zaslaného v úterý médiím.

Pauza ji prospěla, bolavá lýtka ustoupila, ona poznala nový život, nastartovala některé své projekty, cestovala. Poznala jiný svět.

Jak probíhalo její rozhodování? Dočtěte si článek na iSport.cz >>>

10 nejčtenějších článků roku 2018: Prezidentské volby, Zeman, Koukalová a jedno překvapení
Absurdní standardy krásy: Co pro svůj vzhled musely podstoupit ženy v první půli 20. …

iSport.czMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější