Dva roky bez princezny. Dcera zesnulé Carrie Fisherové natočila pro matku dojemné video | Reflex.cz
nahoru

Dva roky bez princezny. Dcera zesnulé Carrie Fisherové natočila pro matku dojemné video

Martin Bartkovský30. prosince 2018 • 16:00
1080p720p360p
Dcera Carrie Fisher zpívá pro matku její oblíbenou píseň
• video: 
Instagram.com

Den před Štědrým dnem roku 2016 postihl herečku Carrie Fisherovou infarkt v letadle při cestě z Londýna do Los Angeles. O čtyři dny později, 27. prosince v 8.55, představitelka princezny Leiy z Hvězdných válek v nemocnici zemřela. Den nato zemřela i její matka Debbie Reynoldsová. Billie Lourdová se tak musela v krátkém čase vypořádat se smrtí matky i babičky. Nyní po dvou letech se k smutným událostem vrátila a pro svou matku zahrála na klavír její oblíbenou píseň. Podívejte se na dojemné video v úvodu článku.

Billie Lourdová si na svůj Instagram pověsila video, ve kterém zpívá a hraje na klavír. V doprovodném textu napsala toto: „Jsou to dva roky, co má matka zemřela a já stále nevím, jak se k tomuto výročí postavit. Takže jsem se rozhodla udělat něco, co mě sice bolí, ale co jsme obě společně milovaly. Zazpívala jsem její oblíbenou píseň These Days od Jacksona Brownea a zahrála ji přitom na piáno, které mé matce věnoval její otec. Hlavním motivem písně jsou slova „keep on moving“, volně přeloženo, že život musí jít dál. A v těchto slovech já nacházím svou sílu. Stejně jako v práci na milovaných projektech s milovanými lidmi. Tak ať je tahle píseň i nadějí pro ostatní, kteří ztratili své blízké. Jak má matka říkávala – take your broken heart and turn it into art (svou bolest přetav v umění), ať už je pro vás uměním čímkoli.“

Carrie Fisherová se objeví i v posledním díle nejnovější trilogie Hvězdných válek, kdy režisér J. J. Abrams použije její doposud neviděné scény z natáčení epizody VII. Epizoda IX má premiéru 19. prosince 2019.

Světelné meče v akci a poslední role Carrie Fisher. Podívejte se na video ze zákulisí…
Carrie Fisherovou alias princeznu Leiu zabil syndrom spánkové apnoe, zjistili lékaři

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,660
22,700
29,920
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější