nahoru

Daniel Landa: Je tu smrádek hněvu, všichni mají svou pravdu. Chci být mentor a neřešit politický sra*ky

Pavel Štrunc, Martin Krepindl, info.cz 12. prosince 2018 • 15:50
ŠTRUNC! Rozhovor s Danielem Landou
• video: 
INFO.CZ

O čem přemýšlí Daniel Landa jako čerstvý padesátník? O tom, co budu dělat v sedmdesáti, říká zpěvák a skladatel v rozhovoru s Pavlem Štruncem. Nedávno k životnímu jubileu absolvoval šňůru 6 koncertů, a ačkoliv ho koncertování dřív vyčerpávalo, teď se cítí nabitě. Píše další písně, ale samotná dráha umělce mu nestačí. Chystá se i na kariéru mentora, už teď radí mj. vrcholovým sportovcům.

Politice se Daniel Landa snaží vyhýbat, ve společnosti vnímá „smrádek hněvu“, každý má prý svojí pravdu, on sám ale dle svých slov médiím nevěří. Místo toho se chce zaměřit na duši národa. „Politika je důsledek toho, jaké jsme bytosti, z ho*na bič neupleteš,“ míní Landa.

Proč napsal píseň Hoří horizont? Přestal mít člověk úctu ke krajině? Proč má obavy z toho, že se začne zavírat za projevy vlastenectví? A stali se z lidí raubíři? Podívejte se na rozhovor.

Další interview Pavla Štrunce najdete na webu Info.cz >>>

Pavel Štrunc, Martin Krepindl, info.cz


Klíčová slova: rozhovor, VIDEO, daniel landa, ŠTRUNC!Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.