Miloš Zeman poražen! Virální video ukazuje, kdo dokáže přemoci zlého prezidenta | Reflex.cz
nahoru

Miloš Zeman poražen! Virální video ukazuje, kdo dokáže přemoci zlého prezidenta

-bam-11. prosince 2018 • 12:21
Virál od Michala Orsavy. Harry Potter a Kámen mudrců vs. Miloš Zeman a Andrej Babiš
• video: 
Michal Orsava

Brněnský rodák Michal Orsava pobavil, nejen český národ, svými videi již několikrát. V jeho zábavných videích dostal už například Toma Hankse do Brna, Knight Ridera na dálnici D1, Donalda Trumpa a Kevina z filmu Sám Doma do Prahy, či postavy z filmu Návrat do budoucnosti do České republiky. Nyní vydal nové video, ve kterém Harry Potter bojuje s premiérem Andrejem Babišem a prezidentem Milošem Zemanem.

Zábavná videa videokouzelníka Michala Orsavy vidělo již miliony lidí nejen v České republice. V neděli vydal nový počin, který se stal přes noc doslova hitem internetu – Harry Potter a Kámen mudrců. Nápad na tento děj dostal spolu s Michaelou Loveckou, se kterou spolupracoval již na „Sám doma s Donaldem Trumpem“ a „Návrat do budoucnosti České republiky“. Jeho realizační tým je však složen z více, než deseti dalších důležitých lidí, jejichž práce si, dle svých slov, váží.

Kevin ze Sám doma se ztratil v Česku a hledá ho Trump. Vtipná parodie je hitem internetu

„Naším cílem je opět pobavit český a slovenský národ. Zároveň se ale také pokusit o parodování naší současné politické situace,“ říká videokouzelník Michal Orsava.

„Sekundárním cílem je, aby na naše video reagoval pan Ovčáček. Potěšilo by nás, kdyby video viděl i pan prezident Zeman,“ přeje si brněnský rodák.

Samotný nápad na scénář videa přišel v březnu letošního roku a celý realizační tým na něm pracoval celých 8 měsíců. Jak sám prozradil, neznamená to, že by novému projektu věnovali veškerý svůj čas. Jelikož tvorbu podobných videí mají všichni členové realizačního týmu jako koníčka, bylo video tvořeno převážně ve volném čase. Nejnovější video s Harry Potterem je jejich nejsložitější projekt, zejména co se technologického zpracování týče.

„Co se týče zpracování, chtěli jsme udělat něco, co ještě nikdo před námi nevytvořil. Opět posunout laťku toho, co je možné udělat v amatérských podmínkách. A to se, dle reakcí lidí, kteří video již viděli, myslím, povedlo,“ říká Orsava.

Další virály Michala Orsavy najdete ZDE >>>

Řidič autobusu si olízne vlastní čelo a děti se ho bojí. Prý má nejdelší jazyk na světě
Nezemřel jsem a nenahradil mě dvojník, odmítá nigerijský prezident konspirační teorie o…

-bam-Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: Demonstrující dav sjednocuje sdílený odpor, s časem ale jednotnosti ubývá
PREMIUM X Karel Steigerwald: Babiš, Benešová, demonstranti… Kdo rozvrací stát, kdo ne
PREMIUM X Nejmladší z „chvilkařů“: Kdo je Kryštof Zapletal, jeden z hlavních organizátorů demonstrace na Letné?
PREMIUM X Vztyčení majáku: Památník Tomáše Bati ve Zlíně se znovu probudil k životu
PREMIUM X Nezbytná sada demonstranta: Vyjádřete nesouhlas s Babišem originálními plakáty od Reflexu!

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější