Kevin ze Sám doma se ztratil v Česku a hledá ho Trump. Vtipná parodie je hitem internetu | Reflex.cz
nahoru

Kevin ze Sám doma se ztratil v Česku a hledá ho Trump. Vtipná parodie je hitem internetu

Martin Bartkovský18. prosince 2017 • 12:30
Parodie na film Sám doma s Donaldem Trumpem se odehrává v Česku
• video: 
Michal Orsava

Parodické video na amerického prezidenta i Kevina McCallistera z kultovních snímků Sám doma se šíří po českém internetu. Skupina lidí vedená Michalem Orsavou vypustila do světa upravené video ze známého vánočního filmu, které zasadila do kulis Prahy i Brna a nechybí ani Miloš Zeman či Vladimír Putin. Podívejte se!

Michal Orsava už má na svém kontě pár parodických videí. Kdysi nechal po dálnici D1 bloudit Michaela Knighta ze seriálu Knightrider a Toma Hankse hledat záhady v Brně. Tentokrát si on a jeho tým vzali do parády asi nejoblíbenější vánoční film na světě.

Nejvtipnější fotky zvířat podle BBC: Smějící se vydra i tučňáci v kostele

Jediné, co je ve videu neupravené, je úvodní scéna, ve které Donald Trump říká malému Kevinovi, kde v newyorském hotelu Plaza najde recepci. Původní film Sám Doma 2 tento dialog skutečně obsahuje a americký miliardář si v něm skutečně tehdy střihl malou roli. O několik let později na tento moment sám v rámci své prezidentské kampaně upozornil, když si na Twitter pověsil citát: „Kde byli ostatní kandidáti, když Kevin potřeboval poradit,“.

Nyní se v Orsavově videu angažuje znovu. Tentokrát do Česka přiletí svým Air Force One a vydává se Kevina hledat do Prahy a následně do Brna, kam se malý hrdina vydá metrem. Tam ho před zločinci Harrym a Marvem zachrání i jeden národní český hrdina. Jak to celé dopadne? To zjistíte ve videu ZDE.  

Nejveselejší policie na světě. Novozélanďané verbují do uniforem vtipným videem
Já, Tonya: Do kin jde před olympiádou film o brutalitě ženského krasobrusleníKlíčová slova: VIDEO, vánoce, sám doma, Donald Trump


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Sadistická pornografie zmizela z webu. Dokazuje to, že práce policie a novinářů není zbytečná
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Jedno vyhrocené hlasování aneb Hamáček jako Švejk a Zeman jako nadstrážmistr Flanderka
PREMIUM X Zákulisí Metronome Festivalu: Jedinečné fotografie účinkujících, které jinde neuvidíte
PREMIUM X Klausova elitní sestavička, Berlín jako laboratoř bolševických experimentů, předsmrtná křeč ČSSD
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: Demonstrující dav sjednocuje sdílený odpor, s časem ale jednotnosti ubývá

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější