nahoru

Nejveselejší policie na světě. Novozélanďané verbují do uniforem vtipným videem

Martin Bartkovský11. prosince 2017 • 15:30
1080p720p360p
Vtipné náborové video novozélandské policie
• video: 
NZPoliceRecruitment

Nedostatek policistů se na Novém Zélandu rozhodli řešit velmi originálním způsobem. Natočili náborové video a místo drsné hudby, akčních záběrů, svalnatých chlapáků v uniformách a výstřelů ze zbraní zvolili humor, který funguje skvěle. Ostatně podívejte se sami!

Jaké jsou hlavní úlohy novozélandského policisty podle náborového videa? Plíží se, pomáhá starým lidem přes ulici, přeskakuje auta i zdi a hlavně hodně běhá. Ve videu se totiž všechny zásadní informace podávají doslova za pochodu. Muži a ženy v uniformě chtějí z ostrovního státu udělat nejbezpečnější místo na světě. A chtějí to udělat hned, takže není čas na dlouhé povídání.

Natáčení videa se zúčastnilo přes 70 reálných novozélandských policistů včetně jejich kapely. Dále pak policejní kočka, pes a vrtulník. A ti všichni chtějí, aby místní obyvatelé rozšířili jejich řady. Co na takovou formu náboru říkáte? Dejte nám vědět do komentářů.

Cvičení, které boří stereotypy. Kilt jóga pro drsné muže je hitem internetu
Nejvíce sexy zdravotní sestřička na světě uhranula internet, sledují ji miliony lidíKlíčová slova: Nový Zéland, policie, práce, VIDEO, virálDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,620
22,550
29,830
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější