nahoru

Nejveselejší policie na světě. Novozélanďané verbují do uniforem vtipným videem

Martin Bartkovský11. prosince 2017 • 15:30
1080p720p360p
Vtipné náborové video novozélandské policie
• video: 
NZPoliceRecruitment

Nedostatek policistů se na Novém Zélandu rozhodli řešit velmi originálním způsobem. Natočili náborové video a místo drsné hudby, akčních záběrů, svalnatých chlapáků v uniformách a výstřelů ze zbraní zvolili humor, který funguje skvěle. Ostatně podívejte se sami!

Jaké jsou hlavní úlohy novozélandského policisty podle náborového videa? Plíží se, pomáhá starým lidem přes ulici, přeskakuje auta i zdi a hlavně hodně běhá. Ve videu se totiž všechny zásadní informace podávají doslova za pochodu. Muži a ženy v uniformě chtějí z ostrovního státu udělat nejbezpečnější místo na světě. A chtějí to udělat hned, takže není čas na dlouhé povídání.

Natáčení videa se zúčastnilo přes 70 reálných novozélandských policistů včetně jejich kapely. Dále pak policejní kočka, pes a vrtulník. A ti všichni chtějí, aby místní obyvatelé rozšířili jejich řady. Co na takovou formu náboru říkáte? Dejte nám vědět do komentářů.

Cvičení, které boří stereotypy. Kilt jóga pro drsné muže je hitem internetu
Nejvíce sexy zdravotní sestřička na světě uhranula internet, sledují ji miliony lidíKlíčová slova: Nový Zéland, policie, práce, VIDEO, virál


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,730
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější