nahoru

Prosečné (9)

Andrej Halada17. prosince 2007 • 14:46
Prosečné (9)

Byl jeden pán, který se vrátil z ciziny, rozhodl se postavit si u chaty hřiště, pak se ale pohádal s kamarády, se kterými to chystal, ti ale hřiště přece jen postavili… Prý to nějak takhle bylo se vznikem hřiště u Prosečného. Ryzí rekreačka pro místní, amatérské hřišťátko pro méně náročné. Jamka č. 2 se snad nejmenším grýnem v Česku, kdo se na něj trefí druhou ranou (je to čtyřpar), ten má rovnou nárok na výhru při Nearest to Pin. Pak delší prudší přechod do druhé části areálu, odkud je hezky vidět na kus Krkonoš se Žalým. Kdybych tu měl chalupu, jsem tu taky pořád, pokud se sem ale chystáte vydat, připravte se na poněkud přírodnější golf… Ale na webu měli fotku, jak to tu navštívil dokonce prezident Klaus a zahrál si. Nedivím se, je tu fajn atmosféra a když holí kopete do země místo do míčku, moc lidí vás nevidí.

HODNOCENÍ

Sport:
Estetika:
Servis:


Fotografie hřiště najdete v sekci Fotogalerie hřišť - Prosečné

www.sweb.cz/golfcountry.prosecne/

Andrej Halada

Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Kurzy měn
25,540
21,730
28,590
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější