Loučení fotbalové ikony. Petr Čech vzpomíná na vteřinu, kdy se zastavil svět | Reflex.cz
nahoru

Loučení fotbalové ikony. Petr Čech vzpomíná na vteřinu, kdy se zastavil svět

-bam-29. května 2019 • 14:40

Legendárního brankář Petra Čecha, který před pár dny oslavil 37. narozeniny, čeká ve středu 29. května pravděpodobně  poslední zápas jeho kariéry. Na olympijském stadionu v ázerbajdžánském Baku svede závěrečný souboj evropské ligy UEFA. Finálové utkání bude pro brankáře Arsenalu o to symboličtější, že v něm nastoupí proti svému bývalému týmu z Chelsea. Derby londýnských rivalů završí éru, která zahrnuje čtyři tituly v anglické lize, pět vítězství v anglickém poháru, vítězství v obou hlavních evropských pohárech, rekord v počtu vychytaných nul a řadu dalších trofejí. 

O tom, který z dosažených úspěchů byl pro něj osobně během třiceti let ve fotbale nejcennějším, se Petr Čech rozpovídal na internetové televizi Mall.tv. V pořadu Top Moment popsal velmi barvitě a expresivně okamžik, kdy se mu na pár vteřin zastavil svět.

Největší okamžik fotbalové kariéry Petra Čecha se  začal psát za prudkého lijáku na stadionu v moskevských Lužnikách, 22. května 2008, v půl druhé v noci a nezačal vůbec dobře… Kapitán Chelsea John Terry tehdy neproměnil pokutový kop…

CELÝ ROZHOVOR NAJDETE VE VIDEU:

68 v postavení mimo hru: Jedna cesta do Číny a Jágr už není miláček národa?
Gabriela Koukalová definitivně ukončila kariéru. Biatlonistka popsala své rozhodování

-bam-Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější