nahoru

Loučení fotbalové ikony. Petr Čech vzpomíná na vteřinu, kdy se zastavil svět

-bam- 29. května 2019 • 14:40
Video se připravuje ...
Petr Čech: Vteřina, kdy se zastavil svět
• video: 
Mall.tv

Legendárního brankář Petra Čecha, který před pár dny oslavil 37. narozeniny, čeká ve středu 29. května pravděpodobně  poslední zápas jeho kariéry. Na olympijském stadionu v ázerbajdžánském Baku svede závěrečný souboj evropské ligy UEFA. Finálové utkání bude pro brankáře Arsenalu o to symboličtější, že v něm nastoupí proti svému bývalému týmu z Chelsea. Derby londýnských rivalů završí éru, která zahrnuje čtyři tituly v anglické lize, pět vítězství v anglickém poháru, vítězství v obou hlavních evropských pohárech, rekord v počtu vychytaných nul a řadu dalších trofejí. 

O tom, který z dosažených úspěchů byl pro něj osobně během třiceti let ve fotbale nejcennějším, se Petr Čech rozpovídal na internetové televizi Mall.tv. V pořadu Top Moment popsal velmi barvitě a expresivně okamžik, kdy se mu na pár vteřin zastavil svět.

Největší okamžik fotbalové kariéry Petra Čecha se  začal psát za prudkého lijáku na stadionu v moskevských Lužnikách, 22. května 2008, v půl druhé v noci a nezačal vůbec dobře… Kapitán Chelsea John Terry tehdy neproměnil pokutový kop…

CELÝ ROZHOVOR NAJDETE VE VIDEU:

-bam-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.