Slávek Boura: Devadesátky byly jízda, lidé nás milovali a peníze byly. Myslel jsem, že to nikdy neskončí | Reflex.cz
nahoru

Slávek Boura: Devadesátky byly jízda, lidé nás milovali a peníze byly. Myslel jsem, že to nikdy neskončí

Leila Chadalíková24. dubna 2019 • 06:00
Prostor X: Rozhovor se Slávkem Bourou
• video: 
Prostor X

Jedna z nejvýraznějších osobností televizní zábavy devadesátých let. Moderátor, zkrachovalý muzikálový producent, taxikář, spisovatel. Ale také jeden z vyšetřovaných v kauze pašování drog mezi Českem, Austrálií a Novým Zélandem. To vše je Slávek Boura, dnešní host rozhovorového pořadu Prostor X. 

 

Televize Nova letos oslavila 25 let své existence. A právě Slávek Boura byl u úplných začátků. Tvořil moderátorskou dvojici s dnes již exmanželkou Markétou Mayerovou. Do televize prý ale nechtěl. Měla to být právě Mayerová, tehdejší Bourova velká láska, kdo dokonce snad i přinutil, aby zkusili konkurz. A tak jim začaly slavné časy. Nejdříve Snídaně s Novou a později kultovní pořad Rande. Následoval Vabank a další zábavné show. 

Karlos Vémola: Miluju umělé holky, žena musí mít velká prsa. Zapasím pro peníze a žiju…

Strmé stoupání i hluboký pád

Slávu podle Boury více prožívala Markéta. „Já chodím strašně rychle a když jsme šli někde po ulici, tak Markéta za mnou vlála. Vždycky křičela, abych na ni počkal. Na ulici si tak lidé dřív všímali mě… Ona byla za mnou, a tak ji nestihli zaznamenat. To ji hrozně štvalo,“ vzpomíná Boura na dobu, kdy byl na pomyslném kariérním vrcholu.  

Po rozvodu v roce 2008 se Boura začal věnovat produkování, avšak velkolepý muzikál Naháči neuspěl. Dodnes po něm zůstaly jen dluhy. Pro televizního oblíbence šlo o hluboký pád, který prý ustál jen díky svému egu, „Kdo si nezkusil pády, nemůže si dovolit úspěch. Jako by pád podmiňoval následnou kvalitu úspěchu,“ konstatuje Slávek Boura. 

Džokić: Iveta Bartošová na nás podala trestní oznámení, s Arturem jsme to přehnali,…

Pašování drog je vtipná záležitost

Konec loňského roku nebyl pro bývalého moderátora vůbec šťastný. Na veřejnost pronikly informace o jeho podezření z pašování drog. Překvapivě celou kauzu v Prostoru X označil za „vlastně vtipnou záležitost“, i když mu v případě prokázání viny hrozí až 18 let vězení. 

Co dalšího řekl Boura k obvinění v drogové kauze? Proč je podle něj náš prezident reklamou na samolibost? Jaké bylo jezdit s taxíkem? Museli zaměstnanci Novy povinně sledovat pořad Volejte řediteli? A proč napsal knihu o poltergeistovi? Odpovědi najdete ve videu.

Na další zajímavé rozhovory se podívejte zde  >>>

Z vážných věcí si dělám prdel. Kampaně proti sexismu jsou průšvih, Česi jsou ale…
Čech, jehož díla sbírají bohatí, mocní, královské rodiny i muzea. U nás je ale neznámý.…
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,800
23,050
29,240
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější