Karlos Vémola: Miluju umělé holky, žena musí mít velká prsa. Zapasím pro peníze a žiju v luxusu, plním si sny | Reflex.cz
nahoru

Karlos Vémola: Miluju umělé holky, žena musí mít velká prsa. Zapasím pro peníze a žiju v luxusu, plním si sny

Leila Chadalíková28. ledna 2019 • 06:00

Karlos Vémola, zápasník MMA a první Čech, který se dostal do prestižní organizace Ultimate Fighting Championship (UFC). Díky svým úspěchům a především vlastenectví se stal také prvním zápasníkem, který dostal oficiální pozvání na Hrad. Ve velmi osobním rozhovoru mluvil o strachu, umění prohrávat, životě v luxusu, dětech, přísném otci i o kontroverzní přítelkyni Lele. 


Zápasník politiku víceméně neřeší. Pokud se tedy nejedná o extrémismusnebo radikální názory, které mu nejsou příjemné. Pozvání prezidenta Miloše Zemana přijal bez váhání. Přiznává, že si úplně nebyl jistý v tom, kdo je kdo a politiky znal jen některé. Není divu, žije totiž dlouhodobě v Londýně a na česképolitické i kulturní scéně se neorientuje tak dokonale. „Pozvání na Hrad se neodmítá, ať je prezidentem kdokoliv. Nevěděl jsem, jak se tam budu cítit, jestli budu mimo mísu a jak zapadnu. Ale cítil jsem se velmi příjemně,“ říká Karlos Vémola o večeru na Pražském hradě, na němž si dobře popovídal například s Tomiem Okamurou 

Holky učí utíkat

Na otázku, zda má nejúspěšnější český MMA bijec někdy strach, odpověděl, že pořád. Zápasník, který strach nemá, by měl podle něj skončit. V tom, jestli je důležitější umění sebeobrany nebo útoku, má Vémola jasno. „Nejlepší obrana je útok,“ prohlásil během rozhovoru a dodal, že to platí v bojových sportech, na kurzech sebeobrany učí převážně ženy pravý opak. „Zcela reálně učím holky, aby utíkaly. Pokud se mě některázeptá, jak například sebrat útočníkovi nůž, odpovídám, nesnaž se o to, pokud to jde, uteč,“ říká v rozhovorovém pořadu Prostor X Karlos Vémola. 

Barbora Strýcová: Po kritice Sereny mi vyhrožovali smrtí, kvůli bulváru cítím bezmoc a…

Podle svých slov má před sebou ještě deset let zápasení – pět výborných vrcholových a pět horších. Pak bojovník plánuje odchoddo důchodu, na který se už nyní finančně připravuje. Vémola otevřeně přiznává, že zápasí pro peníze. Každý sport je podle něj o penězích a sportovec, který si to neumí přiznat, je pokrytec.  

Ženy si vybírá podle prsou

Velmi upřímně mluví Vémola také o své přítelkyni Lele Ceterové, která zvláště na sociálních sítích čelí negativní kritice. Mimo jiné proto, že si nechala již po šesté zvětšit prsa. Zákrok jí zápasník daroval k Vánocům a okomentoval to slovy: „Velikost prsou žen je pro mě naprosto zásadní, vybírám si je podle toho.“ 

Proč má Vémola před domem dvě sochy lvů? Není jeho život povrchní? Ovlivnil jehozápasnickou kariérou despotický otec? A jak o něm mluví jeho dvě děti? 

Je mi jedno, že jsem pro lidi jen krásná, Češi ženy diskriminují, říká Taťána Gregor …
Kandidáti do eurovoleb: první český celoevropský lídr, staré tváře i mladé pušky a…
Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Proč premiér Babiš přistoupil na vedoucí úlohu prezidenta v politickém systému země
PREMIUM X Karel Steigerwald: Léto horké nebo studené, nikdo nic neví
PREMIUM X Helmut Newton: Fotograf, před jehož objektivem ochotně zapózovala každá žena
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: V čem Češi vynikají? Obrana specifickým humorem a spotřeba alkoholu
PREMIUM X Karel Gott mit uns! Mistr jako zdroj inspirace a humoru...

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější