nahoru

Prostor X

Karlos Vémola: Miluju umělé holky, žena musí mít velká prsa. Zapasím pro peníze a žiju v luxusu, plním si sny

Leila Chadalíková 23. srpna 2019 • 11:30
Video se připravuje ...
PROSTOR X: Rozhovor s Karlosem Vémolou
• video: 
Prostor X

Karlos Vémola, zápasník MMA a první Čech, který se dostal do prestižní organizace Ultimate Fighting Championship (UFC). Díky svým úspěchům a především vlastenectví se stal také prvním zápasníkem, který dostal oficiální pozvání na Hrad. Ve velmi osobním rozhovoru mluvil o strachu, umění prohrávat, životě v luxusu, dětech, přísném otci i o kontroverzní přítelkyni Lele. 


Zápasník politiku víceméně neřeší. Pokud se tedy nejedná o extrémismusnebo radikální názory, které mu nejsou příjemné. Pozvání prezidenta Miloše Zemana přijal bez váhání. Přiznává, že si úplně nebyl jistý v tom, kdo je kdo a politiky znal jen některé. Není divu, žije totiž dlouhodobě v Londýně a na česképolitické i kulturní scéně se neorientuje tak dokonale. „Pozvání na Hrad se neodmítá, ať je prezidentem kdokoliv. Nevěděl jsem, jak se tam budu cítit, jestli budu mimo mísu a jak zapadnu. Ale cítil jsem se velmi příjemně,“ říká Karlos Vémola o večeru na Pražském hradě, na němž si dobře popovídal například s Tomiem Okamurou 

Holky učí utíkat

Na otázku, zda má nejúspěšnější český MMA bijec někdy strach, odpověděl, že pořád. Zápasník, který strach nemá, by měl podle něj skončit. V tom, jestli je důležitější umění sebeobrany nebo útoku, má Vémola jasno. „Nejlepší obrana je útok,“ prohlásil během rozhovoru a dodal, že to platí v bojových sportech, na kurzech sebeobrany učí převážně ženy pravý opak. „Zcela reálně učím holky, aby utíkaly. Pokud se mě některázeptá, jak například sebrat útočníkovi nůž, odpovídám, nesnaž se o to, pokud to jde, uteč,“ říká v rozhovorovém pořadu Prostor X Karlos Vémola. 

Podle svých slov má před sebou ještě deset let zápasení – pět výborných vrcholových a pět horších. Pak bojovník plánuje odchoddo důchodu, na který se už nyní finančně připravuje. Vémola otevřeně přiznává, že zápasí pro peníze. Každý sport je podle něj o penězích a sportovec, který si to neumí přiznat, je pokrytec.  

Ženy si vybírá podle prsou

Velmi upřímně mluví Vémola také o své přítelkyni Lele Ceterové, která zvláště na sociálních sítích čelí negativní kritice. Mimo jiné proto, že si nechala již po šesté zvětšit prsa. Zákrok jí zápasník daroval k Vánocům a okomentoval to slovy: „Velikost prsou žen je pro mě naprosto zásadní, vybírám si je podle toho.“ 

Proč má Vémola před domem dvě sochy lvů? Není jeho život povrchní? Ovlivnil jehozápasnickou kariérou despotický otec? A jak o něm mluví jeho dvě děti? 

Proč jsou lidské zápasy v kleci tak populární? Proč by se Karlos Vémola měl stat ministrem kultury? To vše si přečtěte v novém Reflexu >>>

Reflex 34/2019 Reflex 34/2019Foto Archív
Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.