Džokić: Iveta Bartošová na nás podala trestní oznámení, s Arturem jsme to přehnali, kontroverzi mám rád | Reflex.cz
nahoru

Džokić: Iveta Bartošová na nás podala trestní oznámení, s Arturem jsme to přehnali, kontroverzi mám rád

Leila Chadalíková6. února 2019 • 06:00
Prostor X: Rozhovor s Nikolou Džokičem
• video: 
Prostor X

Hostem dalšího dílů pořadu Prostor X je oblíbený stand-up komik Nikola Džokić, původem Srb, který už dvacet let žije v Česku. I díky své balkánské nátuře se našel v kontroverzním humoru, přesto vyvrací údajně největší klišé o Srbech, že jsou patriarchálně založení a schopní ublížit ženě.

Bývalý IT analytik se rozhodl živit humorem. Smích totiž spojuje a dává zapomenout na problémy, které prožíváme. To je hlavní důvod, proč komika z Underground Comedy Praha práce tak baví a hlavně naplňuje.

Vychovala ho satira

Před šesti lety byl jedním ze zakladatelů skupiny Stay Zmrd, která vznikla jako protiklad tehdejší vlny Stay Pozitiv. Společně s dalšími známými jmény ze sociálních sítí, jako jsou TMBK, Honza Palička, Michael Skřivan, Filip Švambera, Vegy a další, založili satiristickou kontroverzní a místy vulgární stránku, která si nebrala servítky s českými médii. Jakmile se pak pustili do komentování politiky, úspěch byl na světě. Desítky tisíc lidí začaly sledovat jejich aktivity na Facebooku. Právě díky tomuto projektu se Džokić prý stal tím, kým je dnes.

Karlos Vémola: Miluju umělé holky, žena musí mít velká prsa. Zapasím pro peníze a žiju…

Na otázku, zda má humor nějaké hranice s úsměvem odpověděl: „Hranice si určuje každý sám, já si nedělám legraci z dětí.“ Těsně předtím přiznal, že na něj Iveta Bartošová podala trestní oznámení za stránku o jejím synovi Arturu Štaidlovi.

Proč by Nikola Džokic nikdy nemohl být bohatý? Jak dobře se dá humorem uživit? A proč jsou Srbové nejhorší sportovní fanoušci? Odpovědi nejen na tyto otázky najdete v rozhovoru.

Je mi jedno, že jsem pro lidi jen krásná, Češi ženy diskriminují, říká Taťána Gregor …
Vydali jsme knihu s mrtvým Zemanem v otevřené rakvi a křtil ji Ovčáček. Je to humor,…
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,710
23,080
29,350
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější