nahoru

Prostor X

Zkusil jsem všechno a chlastal tak, že mě málem vykopli z kapely, přiznává rapper Orion. Teď chystá nové album

Čestmír Strakatý 14. září 2021 • 06:00
Video se připravuje ...
Prostor X: Rozhovor s Orionem
• video: 
Prostor X

Rapper Orion, vlastním jménem Michal Opletal, vydává 28. října nové sólové album Teritorium 3. Zakladatel legendární skupiny PSH říká, že se snaží dál posouvat a že rapuje stále lépe. V otevřeném rozhovoru popisuje svou cestu, vztah k dnešním mladým umělcům a mluví o problémech s alkoholem, kvůli kterým ho málem z PSH vyhodili.

Zkusil jsem všechno, rokenrol jsme uměli, říká o divokém životě s úspěchem Orion. Kvůli alkoholu se ale stal nespolehlivým a v kapele už skoro neměl místo, tak na rok přestal pít a stal se prý nudným. Teď si alkohol dá, ale má to pod kontrolou. Chce se stále zlepšovat, zkouší třeba víc pracovat s hlasem. PSH jsou pro něj vše mimo jiné i proto, že nemá rodinu. O mladých rapperech říká, že mu často přijdou všichni stejní, zároveň ale jejich úspěch uznává.

Jaké bude nové Orionovo album? Jak vzpomíná na začátky v rapu? Jak se posouvá? A cítí se být po 30 letech rapování starý? Dozvíte se v rozhovoru.

Na další zajímavé rozhovory se podívejte zde  >>>

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.