nahoru

Zapomeňte na Borata, pusťte k vodě Bruna. Přichází Diktátor

daš 13. června 2011 • 13:26
Diktátor
Diktátor
• foto: 
Collider

„Hrdinský příběh o diktátorovi, který nasazuje vlastní život za to, aby demokracie nikdy nepřišla do země, kterou tak láskyplně utlačuje,“ by se měl v kinech objevit v roce 2012.

 

Nyní byla zveřejněna první fotografie ústředního hrdiny filmu s eponymním názvem The Dictator, hustovlasého a hustovousého diktátora, inspirovaného událostmi z knižní romance sepsané Saddámem Husajnem Zabíba a král. V hlavní roli nám zaexhibuje Sacha Baron Cohen, muž, který globální popkulturu obohatil o kreténského rappera Aliho G, kazachstánského reportéra Borata a naposledy homosexuálního módního návrháře z německa, Bruna. Popařte na jeho novou identitu:

 

Diktátor DiktátorFoto Collider

 

Děj snímku se bude podle všeho potácet kolem situace, při níž byl husajnovský diktátor nahrazen svým dvojníkem, toho času pasákem koz, a sám musí nyní hledat novou identitu a smysl života v matičce měst, New Yorku. Režíruje Larry Charles, který s Cohenem spolupracoval už na Boratovi a Brunovi.

 

daš


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.