nahoru

Německo: Jděte už s tím multikulturalismem někam, já chci vepřové!

Jiří X. Doležal11. ledna 2018 • 18:30
Německo: Jděte už s tím multikulturalismem někam, já chci vepřové!
foto: profimedia.cz

Evropa se v podivných záchvatech oikofobie (odpor k domácímu okolí, pozn. autora) úlisně sklání před islámskými zvyky a poklonkuje cizím tradicím. A to i v úplných detailech a pitomostech, jako je přítomnost vepřového v jídle. V Hannoveru se zjevně plně orientovali na muslimskou klientelu a z vepřového dělají málem smrtelný hřích.

Fotografie jídelního lístku z německého Hannoveru, které nám zaslal čtenář (díky!), ukazují naprostou zblbělost německých elit a výsledek od války trvajícího výplachu německých mozků. Současná generace Němců včetně osob vyššího věku už totiž nemá vůbec nic společného s druhou světovou válkou, nemůže za holocaust a je zcela zbytečné, aby za něj cítila pocity viny. Přesto je výchova v německých školách tak neblahým dědictvím zatížena, že indoktrinuje mladé lidi ke zcela sebevražedné otevřenosti k čemukoliv cizímu. Logická vazba je jasná: My jsme kdysi ubližovali (nějak) odlišným, tak nyní se musíme k všem odlišným chovat více než pohostinně. V realitě však tato úvaha dělá strašnou paseku a je jen otázkou času, kdy ono bezbřehé vítačství přestane lidi bavit.

Německá multikulti propaganda: I sněhuláci jsou muslimové!
Jiří X. Doležal 6. ledna 2018 • 22:20

Německá multikulti propaganda: I sněhuláci jsou muslimové!

Jak známo, je německá kuchyně velmi podobná, především svou nezdravostí, té české. Zatímco v Čechách vítězí vepřo-knedlo-zelo, v Německu již tradičně boduje vepřový wurst, případně pečené vepřové kolínko. Prostě my i Němci tradičně žereme prasata a je to nedílnou součástí naší kultury. Německá vítačská zblbělost je však tak hluboká, že na jídelním lístku v hannoverské restauraci, kde muslimové nejsou rozhodující částí klientely, až na jednu výjimku převažují prasoprosté masité pokrmy.

Všechny jsou, aby se i negramotný muslim štítící se vepřového snadněji orientoval, označeny piktogramem s přeškrtnutým čuníkem. Vepřové jídlo v tradičně vepřovém Hannoveru zůstalo na jídelníčku jedno jediné a je pro jistotu, aby se náhodou nějaký muslim nespletl, zarámováno v černém rámečku. Jako parte.

Německo: Cenzura slaví hody, psát pravdu je skandál!
Jiří X. Doležal 3. ledna 2018 • 20:35

Německo: Cenzura slaví hody, psát pravdu je skandál!

Hannoverský hostinský je prostě tak hyperkorektní, že zcela dobrovolně nechal z jídelníčku vymizet v Německu populární vepřové, a celé menu pak vypadá, jako by bylo v Bagdádu či v Mekce v nějaké drahé restauraci, kde mají pohostinně pro náhodně přicházejícího Evropana jedno jídlo takové, jaké má rád on u sebe doma.

Ve skutečnosti je tomu přesně naopak: Halal, tedy bezprasé a rituálně zabité maso, není doma v Evropě, ale v Arábii, a německý jídelníček ukazuje, že i u sebe doma jsme ochotni omezovat sami sebe, abychom uspokojili vkus muslimských hostí. Jídelníček s přeškrtnutým prasetem je marginálie, ale vypovídá. Německo se vzdává vlastní identity, aby se jevilo dostatečně hodným a vstřícným k přicházejícím nezvaným hostům. A je jen otázkou času, než tohle svatouškovské pokrytectví přestane Němce bavit a AfD získá parlamentní většinu.

Bohumil Pečinka: Vol Zemana, posílíš Babiše aneb Tragický omyl exprezidenta Klause
Miliardáře Hlavatého by voliči za jeho nestoudné řeči neměli zvolit senátorem

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,600
22,570
29,850
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější