Drzost a nestoudnost komunistů ve sněmovně nezná mezí, je to ostuda země | Reflex.cz
nahoru

Drzost a nestoudnost komunistů ve sněmovně nezná mezí, je to ostuda země

Viliam Buchert26. května 2017 • 10:00
Drzost a nestoudnost komunistů ve sněmovně nezná mezí, je to ostuda země
foto: Yan Renelt / MAFRA / Profimedia

Nestoudnost některých komunistických poslanců a poslankyň nezná mezí. Marta Semelová opakovaně obhajuje masového vraha, exprezidenta Klementa Gottwalda a to, co se odehrálo při posledních čtvrtečních interpelacích, dokazuje, že tato strana je pořád extrémistická a pro vládnutí by měla být zcela nepřijatelná na všech úrovních. Drzost, falšování historie, neomalenost a ruská propaganda, to jsou metody, s kterými KSČM pracuje. 

Přestřelka se ve čtvrtek strhla ve sněmovně poté, co předseda komunistů Vojtěch Filip lživě tvrdil, že spolupráce české vojenské čtvrté brigády rychlého nasazení a německé 10. obrněné divize povede k tomu, že se tato naše jednotka podřídí německému velení. Jenže to je výmysl ruské propagandy, a proto ministerstvo armády dohodu s německou armádou zveřejnilo. To je ale komunistům úplně jedno, oni melou vždy jen to, co se jim hodí. Chtějí zrušit NATO a jakákoli spolupráce se spojenci jim proto vadí. 

Podívejte se, jak komunisté "paří" na stranickém večírku:

Vánoční večírek KSČMVIDEO 168 hodin

Na to ale zareagoval včera lidovecký ministr Daniel Herman. Ten v Poslanecké sněmovně řekl: „Komunisté měli čtyřicet let čas na to, aby tuto zemi zdevastovali morálně a hospodářsky takovým způsobem, že se z toho hrabeme dodnes. A já tady pozvedám hlas proti této komunistické propagandě, která tady v roce 2017 zaznívá na půdě českého parlamentu. Je to nepřijatelné a je to hanba české politiky, že komunisté stále v parlamentu sedí.“ 

O ministru Hermanovi si můžeme myslet cokoli, ale podobná tvrzení mají obsahovat i školní osnovy. Učit by to pak mohla komunistická poslankyně Semelová, která byla původně učitelkou. 

Komunista Jakeš je v 94 letech stále fit i přes dopravní nehodu:

Jakeš se zotavil z dopravní nehody. V 94 letech už je zase fitVIDEO Daniel Vitouš

Nebetyčnou drzost pak předvedl ve čtvrtek komunistický poslanec Zdeněk Ondráček. Ten ministru Hermanovi vzkázal, ať si „pindy“ nechá na srazy sudeťáků. Je vskutku nehorázností, že něco podobného si dovolí říkat někdo, kdo mlátil jako policajt před revolucí lidi volající po svobodě. To byl právě Ondráček. Měl by chodit za to kanalizačním systémem, ale místo toho řádí ve sněmovně.

K čemu vlastně komunistická strana je, na to by si měli odpovědět především její zbloudilí voliči. Horlivě u nás plní propagandistické zájmy Ruska, Číny či Severní Koreje. Odmítá spojence v NATO na jakékoli úrovni. Žádné zásadní ekonomické návrhy nepředkládá. Skutečně pouze dělá ostudu a je nepřijatelné, že sedí v Poslanecké sněmovně. V tom má Herman pravdu. Některé strany, které s KSČM spolupracují na úrovni krajů, by se měly proto zamyslet nad tím, zda s něčím tak proradným mají vůbec hovořit.

Komunistická příživa: Mám právo se nechat živit!
Jiří X. Doležal 5. února 2017 • 09:18

Komunistická příživa: Mám právo se nechat živit!

Stalinistka Semelová si oddechla: Její vykonstruovaný proces dopadl dobře

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Analogový Instagram: Jak také může vypadat fotka pořízená mobilem
PREMIUM X Karel Steigerwald: Duo zla, Zeman s Babišem, likviduje svobodu. Vy se na to díváte
PREMIUM X Edmund Hillary: Včelař z Nového Zélandu, který jako první zdolal Mount Everest
PREMIUM X Chyba mohla nastat kdykoliv, vzpomíná Jan Kolář na komentování přistání Apolla 11 na Měsíci
PREMIUM X Karel Zich: Český Elvis Presley, jehož zářnou kariéru předčasně ukončila smrt

Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější