Poslankyně Nytrová a její nesmysly: Homosexuálové o sobě už otevřeně říkají, že jsou i pedofilové | Reflex.cz
nahoru

Poslankyně Nytrová a její nesmysly: Homosexuálové o sobě už otevřeně říkají, že jsou i pedofilové

Leila Chadalíková14. července 2016 • 11:30
Poslankyně Nytrová a její nesmysly: Homosexuálové o sobě už otevřeně říkají, že jsou i pedofilové
foto: profimedia.cz

Poslankyně Pavlína Nytrová, o které jste velmi pravděpodobně dodnes neslyšeli, se včera vyjádřila ve sněmovně k zákonu, který by gayům a lesbám žijícím v registrovaném svazku umožnil osvojit si dítě druhého partnera. Samozřejmě za předpokladu, že by k tomu druhý biologický rodič dítěte dal souhlas, případně pokud by byl druhý rodič neznámý. 

Ve chvíli kdy se na veřejnost dostaly pouze některé citace a útržky z řeči paní poslankyně, bylo všem rozumným lidem jasné, že měla raději mlčet. Aby toho nebylo málo, poskytla Nytrová rozhovor časopisu Respekt.

Registrovaní homosexuálové mohou adoptovat děti. Ale jen jako jednotlivci
 

„Homosexuálové se budou snažit zrealizovat sex s dětmi,“ prohlásila Nytrová například ve sněmovně. Pokud by toto prohlásila naprosto nevzdělaná, problematiky neznalá blběna z horní dolní, člověk si řekne, že osvěta je důležitá a začal by vysvětlovat, že homosexuální orientace nemá nic společného s pedofilií, o jejíž rozšíření se poslankyně tak úzkostlivě bojí. Co ale dělat ve chvíli, kdy z takto zpátečnickým názorem přijde člověk reprezentující určitou skupinu občanů? Nezbývá než doufat, že zareaguje ČSSD a my už nebudeme muset diskriminační a do nebe volající nesmysly paní Nytrové poslouchat.

Poslankyně za ČSSD Pavlína NytrováPoslankyně za ČSSD Pavlína NytrováFoto web Pavlíny Nytrové

„Homosexuálové o sobě už otevřeně říkají, že jsou i pedofilové,“ uvedla Nytrová v rozhovoru pro respekt.cz. A perlila dále: „Četla jsem například knihu, už nevím, kdo ji napsal, že když se s homosexualitou pracuje, dá se i potlačit, že to jde"

Člověk by si řekl, že už ho toho až tak moc nemůže v české politice překvapit. Část národa si nechává kázat od profesora přes motýly Martina Konvičky, jiní si pouští videobloček Tomia Okamury, který zapomíná v posilovně cvičit nohy (už mu to někdo vyřiďte), máme tady dokonce Dominika Feriho, radního, jenž se stal radním ještě před tím, než měl maturitu… a přesto všechno Nytrová překvapila. Mě osobně nejvíce tím, že ve „vládnoucí“ skupině lidí může být někdo, kdo má v hlavě tak vymeteno. 

Rozvedení katolíci nesmějí mít sex, tvrdí arcibiskup
ČTK 6. července 2016 • 23:30

Rozvedení katolíci nesmějí mít sex, tvrdí arcibiskup
Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Proč premiér Babiš přistoupil na vedoucí úlohu prezidenta v politickém systému země
PREMIUM X Karel Steigerwald: Léto horké nebo studené, nikdo nic neví
PREMIUM X Helmut Newton: Fotograf, před jehož objektivem ochotně zapózovala každá žena
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: V čem Češi vynikají? Obrana specifickým humorem a spotřeba alkoholu
PREMIUM X Karel Gott mit uns! Mistr jako zdroj inspirace a humoru...

Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější